Dwór Artusa

Dwór Artusa

Centrum Kultury Dwór Artusa to instytucja, która powstała w 1995 roku, kiedy to została powołana przez miasto Toruń. To właśnie tam odbywa się wiele imprez kulturowych, m.in. koncertów, spektakli, festiwali, wernisaży i wystaw, na które bilety możesz kupić na eBilet.pl.

Dwór Artusa w Toruniu to miejsce z historią. Współczesne Centrum Kultury znajduje się w obudowanym budynku, ale w tym samym miejscu, w którym powstał oryginalny Dwór Artusa w 1385 roku – to właśnie tam miały miejsce historyczne wydarzenia, jak choćby podpisanie II Pokoju Toruńskiego. W Dworze Artusa wielokrotnie gościli też polscy królowie, m.in. Zygmunt August, Stefan Batory czy Jan II Sobieski.

Dwór Artusa – wydarzenia

W Dworze Artusa regularnie odbywają się wydarzenia kulturowe, takie jak spektakle teatralne, koncerty, pokazy filmowe, konferencje, dyskusje, wernisaże, wystawy czy warsztaty dla dzieci i dorosłych. Bilety na koncerty oraz inne wybrane eventy w Dworze Artusa możesz kupić na eBilet.pl.

Dwór Artusa – spektakle 2022

Na eBilet.pl dostępne są bilety na spektakle, które odbędą się w Dworze Artusa w 2022 roku.

Dwór Artusa – spektakle 2022:

 • Teatr Cieni Baśni Andersena – nowa odsłona ponadczasowych opowieści jednego z najważniejszych autorów baśni zostanie wystawiona w Dworze Artusa w Toruniu 14 marca 2022 roku;
 • Alicja w Krainie Czarów – pełen iluzji spektakl, charakteryzujący się barwną i bogatą scenografią odbędzie się w Dworze Artusa w Toruniu 25 kwietnia 2022 roku.

Bilety na powyższe spektakle w toruńskim Dworu Artusa dostępne są na eBilet.pl. Na tym jednak nie koniec teatralnych wydarzeń w tym centrum kultury, bowiem w repertuarze Dworze Artusa znajduje się jeszcze wiele ciekawych spektakli.

Dwór Artusa – koncerty 2022

Do tej pory w Dworze Artusa w Toruniu odbywały się bardzo ciekawe koncerty zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów. Wystarczy wymienić tu między innymi Leskiego – jednego z czołowych przedstawicieli polskiej sceny alternatywnej. Oprócz niego w Dworze Artusa wystąpili także artyści z zagranicy, tacy jak np. Dino D’Santiago, Fabia Rebordao czy Nancy Vieira.

Na najbliższy rok w Dworze Artusa również planowane są ciekawe wydarzenia muzyczne. Jeśli mieszkasz w Toruniu lub okolicy i chcesz w nich uczestniczyć, śledź Dwór Artusa w Toruniu na eBilet.pl i rezerwuj bilety na koncerty i inne eventy kulturowe, które będą miały miejsce w tym centrum kultury. 

 

FAQ

 • Gdzie znajduje się Dwór Artusa?
  Dwór Artusa znajduje się przy Rynku Staromiejskim 6 w Toruniu. Ważne: Dojazd do instytucji od ulicy Rynek Staromiejski 6 jest możliwy po uzyskaniu pozwolenia na wjazd.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Dworze Artusa?
  W Dworze Artusa w Toruniu odbyły się dotąd liczne koncerty, spektakle, wernisaże czy wystawy. Na eBilet.pl dostępne były bilety na koncerty zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów, wśród których wymienić można m.in. Leskiego, Monikę Urlik, Roberta Kasprzyckiego, Fabii Rebordao, Dino D’Santiago czy Nancy Vieiry.

 • Kiedy został utworzony Dwór Artusa?
  Centrum Kultury Dwór Artusa zostało powołane przez miasto Toruń w 1995 roku. 1 stycznia 2020 wskutek połączenia się Dworu Artusa z Domem Muz powstała nowa instytucja pod tą samą nazwą – Centrum Kultury Dwór Artusa, którego filiami są Dom Muz przy ulicy Podmurnej, Dom Muz Rudak oraz Dom Muz Podgórz.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dwór Artusa
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/