Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Cohen w teatrze

07.06-28.09.2024 Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin

Organizator: Adria Art

Cohen w teatrzeBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Wrocław

Cohen w teatrze
piątek
07.06.2024
19:00

Cohen w teatrze

Wrocław, Impart Centrum

Bydgoszcz

Cohen w teatrze
piątek
20.09.2024
19:00

Cohen w teatrze

Bydgoszcz, Teatr Adria

Szczecin

Cohen w teatrze
sobota
28.09.2024
19:00

Cohen w teatrze

Szczecin, SCK NOWA DEKADENCJA

O wydarzeniu

Paweł Sztompke, Wojciech Skibiński i Krzysztof Taraszka zapraszają na muzyczną opowieść poświęconą jednemu z największych piosenkarzy i poetów wszech czasów. „Cohen w teatrze” to koncert na dwie gitary, dwa głosy i jednego prowadzącego, wypełniony niezwykłymi historiami o miłości, wolności i losie. Bilety na koncert Cohen w teatrze już dostępne.

Leonard Cohen

Leonard Cohen (1934–2016) to kanadyjski piosenkarz, poeta i autor tekstów, uznawany za jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki popularnej. Początkowo zaczynał jako poeta, ale jego talent muzyczny został doceniony, gdy zaczął komponować i śpiewać własne piosenki. Jego kariera trwała ponad pięć dekad, w trakcie której stworzył mnóstwo kultowych przebojów.

Program koncertu Cohen w teatrze

Podczas koncertu „Cohen w teatrze” usłyszymy piosenki Leonarda Cohena w wykonaniu dwóch niezwykłych artystów – Krzysztofa Taraszki i Wojciecha Skibińskiego (Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie). Wieczór poprowadzi Paweł Sztompke – ceniony dziennikarz radiowy, który dzięki swojej obszernej wiedzy o muzyce i życiu Leonarda Cohena sprawi, że to muzyczne spotkanie pozostanie na długo w pamięci.

Sprawdź repertuar występów i zarezerwuj bilety na wieczór muzyczny „Cohen w teatrze”. To wyjątkowa okazja, aby usłyszeć na żywo największe przeboje artysty i ciekawostki z jego życia w magicznej atmosferze.

 

  • Śpiew i gitary: Wojciech Skibiński i Krzysztof Taraszka
  • Słowem w świat Cohena wprowadzi: Paweł Sztompke

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też