The Dead Daisies

The Dead Daisies

The Dead Daisies koncerty dostępne na eBilet.pl!

The Dead Daisies – hardrockowa supergupa złożona z jednych z najlepszych rockmanów na świecie – Johna Corabiego (Mötley Crüe, The Scream), Marco Mendozy (Thin Lizzy, Whitesnake), Briana Tichy’ego (Ozzy Osbourne, Foreigner), Davida Lowy’ego (Red Phoenix, Mink) i Douga Aldricha (Whitesnake, Dio). Skład formacji jest płynny, w ciągu kilku lat przewinęło się przez niego prawie dwudziestu artystów – m.in. Richard Fortus (Guns N’ Roses i The Psychedelic Furs), Dizzy Reed (Guns N’ Roses), Darryl Jones (The Rolling Stones i zespół Stinga), Charley Drayton (The Cult) i Jon Stevens (Noiseworks i INXS). Liderem supergrupy jest australijczyk David Lowy, pomysłodawca projektu a przy tym szef politycznego think-tanku, oraz dyrektor medycznego instytutu, specjalizującego się w leczeniu idiopatycznych teleangiektazji w plamkach ocznych. Jest także jednym z najlepszych australijskich lotników, regularnie uczestniczącym w pokazach i pilotującym najsłynniejsze maszyny z czasów II wojny światowej.

Bilety na koncerty The Dead Daisies już w sprzedaży!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Dead Daisies
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/