Swiernalis

Swiernalis

Paweł Swiernalis to urodzony 12 września 1989r w Suwałkach, wokalista, muzyk - multiinstrumentalista, kompozytor, autor teksów. Muzyki uczył się w "ognisku" w domu kultury, jest więc w dużej mierze samoukiem grającym na wielu instrumentach. Swiernalis to indywidualista, nihilista, elegant. Sam tworzy teksty i muzykę, opisujące doświadczenia artysty związane z kobietami, nocnymi przygodami czy alkoholem.

Paweł Swiernalis i rozwój kariery muzycznej 

Po ukończeniu II LO w Suwałkach rozpoczął naukę w Poznaniu w Szkole Fotografii oraz Regionalnym Ośrodku Edukacyjnym na kierunku techniki realizacji nagrań. Wraz z Pauliną Jarysz, swoją przyszłą managerką stworzył "Lord and the Liar", z którym zagrał 150 koncertów. W roku 2015 rozpoczął współpracę z wydawnictwem Kayax, wydając albumy "Drauma" oraz "Psychiczny Fitness". Laureat nagrody dla "największej osobowości artystycznej" na Festiwalu Fama w Świnoujściu w 2017r. Najnowsze single: "Polska to kobieta", "Tango", w których gościnnie wystąpili Michał Szpak i Sarsa.

 

 

Swiernalis - Media

 

Facebook: https://www.facebook.com/Swiernalis
Instagram: http://instagram.com/swiernalis

Swiernalis - Często zadawane pytania

  • Swiernalis pochodzi z Suwałk.
  • Swiernalis urodził się w 1989 roku.
  • Debiutancka płyta Swiernalisa pojawiła się w 2016 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Swiernalis
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/