Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliapiotr-rubik-trasa
Home Artysta Rudimental

Rudimental

RudimentalOpisWydarzeniaRudimental - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Rudimental to brytyjski zespół grający muzykę elektroniczną. Tworzy go czterech DJ-ów i producentów muzycznych: Piers Aggett, Amir Amor, Kesi Dryden oraz DJ Locksmith. 

O zespole Rudimental

Muzycy z Rudimental w 2011 roku wydali swoje pierwsze single - „Deep in the Valley” z udziałem MC Shantie, a następnie „Speeding” z udziałem Adiyam. Amir Amor dołączył do grupy w 2011 roku. Wtedy też ukazały się single z jego udziałem -Feel the Love, „Not Giving In” i Spoons. Ten ostatni promował debiutancką płytę Rudimental - „Home”, wydaną w 2013 roku. W Wielkiej Brytanii pokryła się dwukrotną platyną. Po jej wydaniu zespół koncertował po całej Europie, Australii i Stanach.

 

Kolejny album - „We the Generation” ukazał się w 2015 roku i wylansował hity takie jak Never Let You Go, „Bloodstream” czy „Rumour Mill”. Na płycie gościnnie wystąpili między innymi Ed Sheeran i Dizzee Rascal.

W 2019 roku został wydany trzeci album grupy - „Toast to Our Differences” z udziałem gwiazd takich jak Rita Ora. Promowały go single „Sun Comes Up” oraz „These Days”, który został trzecim utworem grupy numer 1. w Wielkiej Brytanii.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Rudimental - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Rudimental?

Miejscowości, w których Rudimental wystąpi w najbliższym czasie: Szczyrk.

Fani lubią też

Zobacz też