Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Artysta Nattali Rize

Nattali Rize

Nattali RizeOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Zapytaj ją, skąd pochodzi, a powie ci "ze wszystkich stron". To trafny opis wokalistki, który wymyka się granicom kulturowo, muzycznie i duchowo.

Debiutancki album Nattali Rize "Rebel Frequency" trafił na półki w marcu 2017 roku i spotkał się z dużym uznaniem, oddziaływując na światowe listy i serca. Znany ze swoich pełnych energii, prowokujących do myślenia i podnoszących na duchu koncertów na żywo ten międzynarodowy zespół (Australia/Jamajka) dostarcza czystej energii i wibracji, kanalizując głębokie wpływy reggae w Stylu Nowej Ery. To coś więcej niż etykiety gatunków. Muzyka, przesłanie i intencje wykraczają poza granice i morza, które nas dzielą. To ruch, który przywoła  pamięć o tym, kim jesteśmy, o naszej zbiorowej sile, o tym, kim możemy być, o przełamaniu mentalnych uwarunkowań i znalezieniu pełnej wolności w naszym życiu. Przygotuj się na poruszenie!

Nattali Rize jest znana na całym świecie ze swojego niezachwianego zaangażowania w wykorzystywanie swojego głosu i muzyki do globalnej zmiany w kierunku Pełnej Wolności oraz ruchu Prawdy i Sprawiedliwości ponad systemowym wyzyskiem ludzi i naszej planety. Projekt Nattali Rize wystartował z Jamajki do Stanów Zjednoczonych, UE i poza nią w 2015 roku i wielokrotnie występował na festiwalach i w klubach. Teraz, mając za sobą trasy koncertowe z takimi gwiazdami jak Michael Franti i Spearhead, Protoje, Katchafire, Third World, J-Boog, Julian Marley, Tribal Seeds, Common Kings, Trevor Hall i nie tylko, ten światowy ruch wciąż rośnie!

Termin "zmiana społeczna" nie wystarcza Nattali, jej myślenie jest bardziej zbliżone do "pełnego remontu systemu" z "Rebel Frequency", gdzie Nattali oświadcza: "Jesteśmy tutaj aby działać na innej częstotliwości niż ta, na której nadaje współczesny światowy system, kultura konsumpcjonizmu i umysłowego niewolnictwa".

"Naszą intencją jest rozpalenie w nas pamięci o naszej indywidualnej i zbiorowej mocy za pomocą muzyki, aby żyć pełnią życia i zdać sobie sprawę, że jesteśmy ewoluującymi istotami światła. Rzeczywistość Pełnej Wolności możliwa jest na tej ziemi i w tych czasach. Wykorzystujemy muzykę, aby wybrzmieć w częstotliwościach nasyconych tą ideą i rezonować na wyższym poziomie niż to, co obecnie dzieje się w światowej kulturze. Ludzie są potężni, chcemy aby odzyskali tę moc i przestali być sługami systemu, który nigdy nie służył i nigdy nie będzie im służył na miarę ich potencjału. W związku z tym nasza częstotliwość w tym systemie jest rebeliancka… Zbuntowana muzyka, zbuntowane zakresy - z tym mamy tu do czynienia!" – określiła się Nattali Rize.

Wokalistkę można usłyszeć również w kilku utworach znanego w świecie projektu Playing for Change. Ostatnie single to wspólne piosenki m.in. z Mike Love, Kumarem czy Arise Roots.

W 2013 roku wystąpiła po raz pierwszy w Polsce na Ostróda Reggae Festival ze swoją ówczesną grupą Blue King Brown. 3 lata później powróciła jako Nattali Rize.

Kategorie:reggae

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też