Kygo

Kygo

Kygo a dokładnie Kyrre Gørvell-Dahll  to norweski producent muzyczny, DJ i remikser. Rozgłos zdobył dzięki remiksom utworu  I See Fire  Eda Sheerana oraz single Firestone i Stole the Show.

 

Kygo zaczął naukę gry na fortepianie w wieku sześciu lat. W wieku 15 lat zainspirowany muzykiem Avicii postanowił sam zając się remiksowaniem.

Kygo koncert online

Kygo przyłączył się do akcji #togetherathome, w Polsce znanej jako #zostańwdomu. Podczas wydarzenia zaprezentował swoje największe przeboje. Stream koncertu zdobył pozytywne komentarze fanów artysty.

 

Początek kariery Kygo 

Kygo zdobył popularność na początku roku 2013 dzięki remiksowi utworu I See Fire Eda Sheerana. Utwór został otworzony ponad 85 miliony razy w serwisie YouTube. W 2014 na prośbę Chrisa Martina stworzył remiks do piosenki Midnight  zespołu Coldplay.

 

Pierwszym utworem Kygo wydanym jako singel był remiks piosenki The Weeknd zatytułowany Often. W grudniu 2014 roku został wydany jego drugi singel zatytułowany Firestone, na którym jako gość pojawił się pochodzący z Australii wokalista Conrad Sewell.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kygo
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/