Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Kygo

Kygo OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Kygo a dokładnie Kyrre Gørvell-Dahll  to norweski producent muzyczny, DJ i remikser. Rozgłos zdobył dzięki remiksom utworu  I See Fire  Eda Sheerana oraz single Firestone i Stole the Show.

 

Kygo zaczął naukę gry na fortepianie w wieku sześciu lat. W wieku 15 lat zainspirowany muzykiem Avicii postanowił sam zając się remiksowaniem.

Kygo koncert online

Kygo przyłączył się do akcji #togetherathome, w Polsce znanej jako #zostańwdomu. Podczas wydarzenia zaprezentował swoje największe przeboje. Stream koncertu zdobył pozytywne komentarze fanów artysty.

 

Początek kariery Kygo 

Kygo zdobył popularność na początku roku 2013 dzięki remiksowi utworu I See Fire Eda Sheerana. Utwór został otworzony ponad 85 miliony razy w serwisie YouTube. W 2014 na prośbę Chrisa Martina stworzył remiks do piosenki Midnight  zespołu Coldplay.

 

Pierwszym utworem Kygo wydanym jako singel był remiks piosenki The Weeknd zatytułowany Often. W grudniu 2014 roku został wydany jego drugi singel zatytułowany Firestone, na którym jako gość pojawił się pochodzący z Australii wokalista Conrad Sewell.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też