Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska to polska śpiewaczka operetkowa oraz musicalowa i operowa. Pochodzi z muzykalnej rodziny jej matką jest śpiewaczka Irena Brodzińska. Ojciec to reżyser Edmund Wayda.

 

Ukończyła szkołę baletową dopiero po tym trafiła do gdyńskiego Studia Wokalno-Aktorskiego Danuty Baduszkowej. Śpiewu uczyła się u profesor Zofii Janukowicz-Pobłociej. Jej sceniczny debiut miał miejsce w 1970 roku w czasie studiów w Gdyni. Pracowała w Teatrze Muzycznym w Gdyni i w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Była też solistką Operetki Warszawskiej i Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. Koncerty Grażyny Brodzińskiej to niezwykłe wydarzenia, które przyciągają rzeszę fanów. 

Koncert online Grażyny Brodzińskiej 

Zapraszamy na koncert online Grażyny Brodzińskiej. Artystka wystąpi w towarzystwie  Orkiestry Symfonicznej Le Quattro Stagioni pod dyrekcją Tadeusza Żmijewskiego. Stream poniżej. 

 

 

Repertuar Grażyny Brodzińskiej 

Repertuar Grażyny Brodzińskiej to utwory operetkowe, operowe, musicalowe i piosenki ze światowego repertuaru. Współpracuje z wieloma krajowymi orkiestrami filharmonicznymi i operowymi. Artystka prezentowała się również gościnie przed publicznością Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Austrii, Anglii, Włoch, Belgii, Izraela, Holandii oraz Australii. W Kammeroper w Wiedniu wykonała partię Eurydyki w operetce Offenbacha Orfeusz w piekle oraz partię Zerliny w operze Mozarta „Don Giovanni”.

 

W Teatrze Wielkim w Warszawie wykonywała gościnnie partię Adeli w „Zemście nietoperza” Straussa oraz partię Kasi w operze Kamieńskiego „Nędza uszczęśliwiona”. Ma w swoim dorobku artystycznym wiele głównych ról w przedstawieniach muzycznych. Co roku można ją usłyszeć podczas Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy.

 

Koncerty Grażyny Brodzińskiej

Grażyna Brodzińska jest artystką, która zjednała sobie fanów w całej Polsce. Artystka już 28 lutego 2022 roku wystąpi podczas koncertu w Toruniu Muzyczny czar wspomnień Grażyna Brodzińska i Goście. Będzie to wyjątkowa okazja, aby usłyszeć jej utwory na żywo i spędzić czas w otoczeniu najlepszej muzyki.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Grażyna Brodzińska, GNU licencja wolnej dokumentacji

 

 

Grażyna Brodzińska - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Grażyna Brodzińska wystąpi w: Bielsku-Białej, Cieszynie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Grażyna Brodzińska
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Grażyna Brodzińska BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Cieszyn
sprawdzanie dostępności
od 80 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Bielsko-Biała
25.02.2023
sobota, 18:00
Bielskie Centrum Kultury
sprawdzanie dostępności
od 80 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/