Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Perły Muzyki Rozrywkowej

20.10-24.11.2024 Łódź, Olsztyn, Kalisz i inne

Organizator: Agencja Artystyczna MUZA

Perły Muzyki RozrywkowejBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Łódź

PERŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ
niedziela
20.10.2024
18:00

PERŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ

Łódź, Sala Koncertowa Filharmonii Łódzkiej

Olsztyn

PERŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ
poniedziałek
21.10.2024
18:30

PERŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ

Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

Kalisz

PERŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ
sobota
16.11.2024
18:00

PERŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ

Kalisz, Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu

Dąbrowa Górnicza

PERŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ
niedziela
17.11.2024
17:00

PERŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

Poznań

PERŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ
niedziela
24.11.2024
17:00

PERŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ

Poznań, Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

O wydarzeniu

Perły Muzyki Rozrywkowej to premierowe widowisko, pełne żywiołowej i wzruszającej muzyki, w której każdy odnajdzie swoje najcenniejsze wspomnienia z dawnych lat, skryte w niezapomnianych przebojach. Bilety na koncerty Perły Muzyki Rozrywkowej już dostępne.

Perły Muzyki Rozrywkowej program i artyści

Kto nie zna takich utworów jak Pogoda Ducha, Gorzko mi, I will always love you, Już nie zapomnisz mnie, Nie dokazuj miła, nie dokazuj, Bella bella donna, Mexicana, Quando quando, czy wiele innych z muzyki polskiej i światowej.

Przeboje będące już klasyką swego gatunku, łączą pokolenia, bawią zarówno młodzież jak i seniorów, niosą ważne przesłanie o nadziei i miłości, dodają skrzydeł na niełatwą codzienność i pozwalają na chwilę wytchnienia od obowiązków i pracy.

 

Koncert prowadzi znany i lubiany szerszej publiczności redaktor i konferansjer Łukasz Lech, który jest też autorem widowiska.

A wśród Artystów wykonawców, również PERŁY, których nie trzeba przedstawiać:

  • Grażyna Brodzińska - niekwestionowana gwiazda sceny muzycznej,
  • Jacek Wójcicki - znakomity aktor łączący w repertuarze muzykę klasyczną i rozrywkową,
  • Dariusz Kordek - śpiewający aktor o urzekającej barwie głosu,
  • Anna Sokołowska-Alabrudzińska - wspaniała, pełna energii wokalistka.

Ogółem-mistrzowie wykonawstwa wokalnego!

Wokalistom towarzyszy znakomita Orkiestra Musicalove pod kierownictwem Macieja Niecia

 

 

 

Grażyna Brodzińska

Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny klasycznej. Niezrównana w elegancji, a przede wszystkim urzekającym głosie, w którym zakochani są melomani wszystkich pokoleń.

 

Z jej nazwiskiem kojarzy się sukces każdego widowiska, nieprzerwanie króluje na scenie, będąc zawsze gwarancją najlepszych wydarzeń artystycznych. Jej kreacje i przepiękne suknie stanowią niezwykły walor każdego wyjątkowego spotkania z publicznością.

Jacek Wójcicki

Wszechstronnie uzdolniony, powszechnie lubiany aktor i piosenkarz obdarzony głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

Występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital.

Znany z takich filmów jak „Lista Schindlera” S.Spielberga, „Ostatni dzwonek” M. Łazarkiewicz, serialach „Dzieci z Doliny Młynów” i „Urwisy z Doliny Młynów”

Stworzył również niezapomnianą postać Pana Tenorka – bohatera programów dziecięcych TVP.

Anna Sokołowska-Alabrudzińska

Laureatka wielu prestiżowych nagród, w tym Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” w Warszawie oraz Nagrody Grand Prix Prezesa Telewizji Polskiej dla najwybitniejszej indywidualności Festiwalu „Zamkowe Spotkania, Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie.

Warto zauważyć niezwykle udany występ na FPP Premiery Opole 2021 (TVP1). Niedawno ukazała się jej debiutancka płyta „Wspomnienia”, wypełniona różnorodną muzyką. Znakomite teksty i niepowtarzalna muzyka czyni z płyty prawdziwą perłę na rynku fonograficznym.

Zrealizowała kilka znakomitych teledysków, których oglądalność bije rekordy popularności. Znana jest z wielu wyjątkowych koncertów tematycznych, od piosenki aktorskiej, poprzez poezję, piosenkę patriotyczną, po brzmienia popowe, a nawet rockowe.

Dariusz Kordek

Aktor i wokalista musicalowy. Znany szerokiej publiczności z wielu filmów fabularnych, a także z pierwszej polskiej telenoweli „W labiryncie”. Obdarzony nieprzeciętnymi umiejętnościami wokalno-aktorskimi, zdobył serca publiczności w Polsce i zagranicą.

Związany z Teatrem Buffo, z Teatrem Roma i wieloma instytucjami muzycznymi. Elegancki, szarmancki i z charyzmą.

Łukasz Lech

Autor i reżyser koncertów, twórca niezliczonych programów telewizyjnych. Według krytyków obdarzony wyjątkową charyzmą i umiejętnością pięknego mówienia.

Laureat wielu nagród, w tym Nagrody Specjalnej na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Niepokalanowie. Był realizatorem i współautorem Festiwalu Krakowskie Miniatury Teatralne w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej.

W TVP zrealizował ponad 300 odcinków lubianego programu „Parafia z sercem”, którego był współautorem i prowadzącym. Pojawiał się również w kultowym programie TVP „Kinomania”.

Zasiadał w Radzie Artystyczno-Programowej Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju. Na wielu antenach telewizyjnych wyreżyserował i poprowadził blisko sto premierowych widowisk muzycznych.

Od trzech lat prowadzi popularną audycję radiową „Z Operetką w Twoim Domu”.

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też