Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Artysta Filip "Filipek" Marcinek

Filip "Filipek" Marcinek

Filip "Filipek" MarcinekOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Filip Marcinek to bardzo popularny raper, którego renoma jest determinowana nie tylko przez aspekty muzyczne, ale również przez karierę freak fightera. Popularny "Filipek" stoczył już wiele interesujących walk, w efekcie czego jest uznawany za jednego z najciekawszych zawodników, którzy regularnie są zapraszani na gale FAME MMA. 

Filip Marcinek - kariera muzyczna

"Filipek" jest rozpoznawalny przede wszystkim ze względu na swoją karierę muzyczną. Przygodę tę rozpoczął na poważnie w 2014 roku, kiedy to wydał swój pierwszy mixtape. Szczególnie owocny był jednak dla niego rok 2015, kiedy to wydał aż dwa różne krążki. Zarówno "Beletrystyka", jak i "Fifi. Rozdział dwudziesty" odniosły spory sukces i były zapowiedzią, że na polskiej scenie hip-hopowej pojawia się kolejny mocny gracz. Jego dziełem popisowym jest jednak album wydany w 2019 roku. "Następny do piekła" bardzo szybko pokrył się złotem i został sprzedany w bardzo dużej ilości egzemplarzy. Najnowszą płytą Marcinka jest "Gra na emocjach 2". Album ten został wydany pod koniec 2022 roku i stanowi podsumowanie całego dotychczasowego życia artysty. Podczas swojej kariery Marcinek miał okazję współpracować z wieloma topowymi raperami. Na jego piosenkach gościnnie występowali chociażby tacy artyści jak Avi czy Tymek. Sam "Filipek" zapowiada, że na drugą połowę 2023 roku zapowiada coś mocnego, zatem możemy spodziewać się kolejnych głośnych premier ze strony popularnego artysty. 

"Filipek" na FAME MMA

Głównym zajęciem "Filipka" jest tworzenie muzyki, jednak na tym jego praca się nie kończy. Na swoją renomę Filip Marcinek pracuje także za sprawą udziału w galach freak fight. Na chwilę obecną "Filipek" stoczył aż siedem różnych walk na FAME MMA i jest bezapelacyjnie jednym z najbardziej doświadczonych zawodników, którzy wezmą udział na nadchodzącej, wrześniowej gali. Filip Marcinek pierwszy raz zawalczył podczas FAME MMA 3 - wówczas przegrał z Patrykiem Karasiem, który nie pozostawił żadnych złudzeń swojemu przeciwnikowi. Kiepski początek w ringu szybko został jednak zażegnany, albowiem dwie kolejne walki "Filipka" zakończyły się zwycięstwami. Pokonał on zarówno Łukasza Imiełowskiego jak i popularnego "Sobotę". Po lepszej passie przyszło jednak ponowne załamanie formy. W 2021 roku Filip otrzymał bowiem lekcję pokory od Amadeusza Ferrariego, który pokonał go w bardzo widowiskowym stylu. Rok później Filip Marcinek znowu się odkuł, jednak tym razem jego rywal był znacznie słabszy. Pokonanie o wiele starszego "Daro Lwa" było dla "Filipka" absolutnym obowiązkiem.

Walki "Filipka" w 2023 roku

2023 rok jest dla artysty bardzo intensywny. Wynika to nie tylko z intensywnej pracy nad muzyką, ale również z kwestii sportowych. Już teraz "Filipek" ma na swoim koncie dwie stoczone walki w bieżącym roku, a przed nim co najmniej jeszcze jedna. Bieżący rok w ringu jest jednak dla "Filipka" relatywnie trudny. Już w lutym zmierzył się z Robertem Karasiem, jednak triathlonista pokonał go bez najmniejszego problemu. Filip Marcinek był bezbronny także podczas walki z Marcinem Dubielem. Do obydwu tych potyczek "Filipek" nie podchodził w roli faworyta, aczkolwiek dwie porażki mocno zachwiały jego pozycją przed kolejną walką. Na wrześniowej gali FAME MMA 19 "Filipek" stoczył zwycięską walkę z Sebastianem Fabijańskim. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile lat ma Filip Marcinek?
Popularny raper przyszedł na świat 10 sierpnia 1995 roku.
Z jakim wydawnictwem współpracuje "Filipek"?
"Filipek" znany jest z kolaboracji z QueQuality.
Jak nazywał się pierwszy minialbum rapera?
Nazywał się on "Pójdę jeszcze dalej" - został wydany w 2014 roku.
Gdzie studiował "Filipek"?
Artysta urodził się w Krotoszynie, aczkolwiek okres studiów spędził we Wrocławiu.
Ile waży Filip Marcinek?
Filip Marcinek waży w przybliżeniu 75 kilogramów.

Fani lubią też

Zobacz też