Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

DJ Omen

DJ OmenOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

DJ który muzyczną karierę rozpoczął w wieku 20 lat. Według głównego zainteresowanego - zbyt późno. Obecnie osiąga ogromne sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Jest gościem na największych eventach, zdobywa nagrody i jak nikt potrafi bawić się z publicznością. Dużo o nim mówi fakt, że jako jedyny został polskim trzykrotnym mistrzem i wicemistrzem DJ-ów. Jaka jest recepta na sukces Roberta Gorsiaka?

Początki kariery muzycznej

Robert Gorsiak pochodzi z Płocka. Urodził się 10 sierpnia 1974 roku. Swoją karierę rozpoczął we własnej dyskotece. Wydawać by się mogło, że jest to sytuacja idealna, jednak DJ Omen chciał czegoś więcej. Już od swojego pierwszego występu wiedział, że jest to miejsce dla niego. Miał szczęście i na swojej drodze spotkał osoby, które pomogły mu wejść na szczyt. Na szczególne wyróżnienie zasługuje tutaj Bogdan Fabiański. 

Rok po swoim pierwszym występie zaczął profesjonalnie zajmować się muzyką. W czasach w których zaczynał, bycie DJ-em nie było tak popularne jak teraz, jednak muzyka w życiu Roberta była obecna już od najmłodszych lat. Profesjonalna droga była więc tylko kwestią czasu.

Nagrody, wyróżnienia i niezapomniane występy

DJ Omen w swojej karierze zdobył liczne wyróżnienia i nagrody, które zasługują na uwagę. Przez wiele lat obecności na scenie udało mu się uzbierać ich pokaźną garstkę. Które z nich są najważniejsze? Na pewno GEMINI DJ CUP, które odbyło się w 1999 roku. DJ Omen zdobył na nim pierwsze miejsce i dzięki temu dostał się na Mistrzostwa Europy organizowane w Londynie. Na Mistrzostwach Europy w 2001 roku również pokazał się z jak najlepszej strony - został 3 vice Mistrzem. 

Za sławą DJ-a Omen 'a stoją nie tylko nagrody, ale również niezapomniane występy. Popis swoich umiejętności dawał również poza granicami kraju. Można było go więc posłuchać m.in w Grecji, Anglii, Niemczech i Irlandii. 

Wyjątkowe eventy z jego udziałem? To z pewnością: REINCARNATION HANOVER – CRAZY SUMMER EVENT, DANCE LIKE EVENT -EXTREME MUSIC REVOLUTION czy VW MANIA.

DJ Omen a scena zagraniczna

Przez lata swoje kariery Robert Gorsiak występował z największymi w tej branży. Są to m.in: DJ Armand van Helden, Westbam czy Tiesto. 

Co sprawia, że jego kariera cały czas utrzymuje się na tak wysokim poziomie? Przede wszystkim jego zaangażowanie w muzykę i występy na żywo. DJ Omen nieustannie się rozwija i stawia we wszystkim co robi, na swoją intuicję. Podczas występów skupia się na tym, by złapać dobry kontakt z publicznością. Spotkać go można nie tylko na największych imprezach, ale również na tych bardziej kameralnych. 

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Co go irytuje w klubowym środowisku?
Zazwyczaj bezczelność ludzi. Uwielbia występować dla osób, które dobrze się bawią i tworzą jedną wielką rodzinę. Nie będzie jednak nigdy tolerował braku szacunku.
Jak traktuje swoją pracę?
Zdarzają się mu gorsze dni, jednak podkreśla, że jego praca jest nadal również jego hobby. Inspiracje czerpie od nowych artystów, którzy nie są popularni. Dobrze czuje się w gatunkach: house, elektro i trance.
Jak wspomina swoją pierwszą imprezę?
Przyjechał na nią swoim maluchem albo żukiem. Impreza odbyła się w małym miasteczku niedaleko Płocka.

Fani lubią też

Zobacz też