emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Artysta Candybass

Candybass

CandybassOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Candybass to synonim słów "pasja do muzyki". DJ-ka od samego początku swojej kariery rozgrzewa tłumy, a jej występy są pełne wdzięku. Nie ma się co dziwić. Jej znak rozpoznawczy to długie blond włosy i niesamowita uroda. Dodajmy do tego znane melodie i porywające sety, a będziemy mieli przepis na mieszankę wybuchową. To co robi lepiej od innych, to klimat na imprezach. Wie jak sprawić by tłum dobrze się bawił.

Początki kariery

Muzyka była obecna w życiu Candybass od zawsze. Na początku swojej drogi grała w domowych zaciszu, miksując muzykę w komputerze. Dopiero po pewnym czasie kupiła sobie sprzęt, który dał jej nowe możliwości do rozwoju. Kariera zaczęła się rozkręcać na dobre po szkoleniu w którym brała udział, gdzie nauczyła się technicznych smaczków i mogła na dobre zająć się tym, co lubi najbardziej - muzyką klubową. Swoje pierwsze kroki stawiała w klubie Manhattan, gdzie publiczność przyjęła ją i jej muzykę bardzo entuzjastycznie. 

Prawda jest taka, że jej kariera dopiero się rozkręca, a młoda gwiazda szuka miejsca dla siebie i swojej muzyki. Uważa, że ludzie bawiący się w klubach są jeszcze odrobiny zdziwieni widząc kobietę za konsolą. Nie zraża jej to pomimo tego, że kobiet w muzyce klubowej jest nadal bardzo mało. Robi swoje i nie zamierza przestać. 

Candybass a social media 

Oprócz kariery muzycznej DJ-ka prężnie działa również w mediach społecznościowych. Widać, że jej wizerunek jest tam bardzo przemyślany, a treści które udostępnia - wzajemnie się uzupełniają. Za pomysłem na siebie, sesje zdjęciowe i tym co znajdziemy na jej temat w Internecie stoi sama Candybass. To ona czuwa nad swoją karierą i kierunkiem w którym zmierza. 

Największą trudność podczas występów sprawiają Candybass problemy techniczne które mogą się pojawić. Jednak życie w trasie, ciągłym ruchu i w klubach nie jest dla niej utrapieniem. Z występu na występ odnajduje się w tym coraz lepiej i czuje się pewniej. Słychać to nie tylko w jej wypowiedziach, ale również widać podczas występów na żywo. Klubowicze doceniają nie tylko jej energetyczne kawałki, ale również uśmiech i osobowość. 

Plany na przyszłość

Candybass obecnie spełnia swoje marzenia: gra w klubach, można ją spotkać na festiwalach, a muzyka z hobby- stała się jej pracą. Planuje nieustannie się rozwijać i stawiać wszystko na muzykę. Jednym z jej największych, jak do tej pory, osiągnięć będzie występ na Malta Garden Festival 2023, gdzie będzie mogła sprawdzić się na dużej scenie, wśród najlepszych DJ-ów i największej publiczności. 

Candybass to kobieta, która z pewnością jeszcze zaskoczy swoją publiczność. 

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Dlaczego została DJ' ką?
Zaczęło się od fascynacji muzyką klubową. Szukała kawałków dla siebie i w końcu postanowiła stworzyć coś swojego. Potem wszystko poszło już bardzo szybko, a Candybass odnalazła w muzyce swoją drogę życiową.
Czy ma wsparcie w najbliższych?
Candybass może pochwalić się wspierającą rodziną. Wszyscy trzymają za nią kciuki i kibicują jej w muzycznej karierze.
W jakiej muzyce czuje się najlepiej?
Candybass najlepiej czuje się w muzyce klubowej. Zaczynała w klubie Manhattan i ma do niego największy sentyment.

Fani lubią też

Zobacz też