Arkadiusz Brykalski

Arkadiusz Brykalski

Polski aktor teatralny, muzyczny, telewizyjny i filmowy. Absolwent Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni oraz Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Filologii Polskiej.

W kolejności aktor Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Wybrzeże w Gdańsku oraz Teatru Starego w Krakowie. Obecnie bierze m.in. udział w spektaklach takich jak: „Tuwim dla dorosłych” i „Całujcie mnie wszyscy w odbiornik” reż. J. Satanowski (Nova Scena Roma),”Edith i Marlene” reż. M. Meszaros (matecznik Mazowsze-Palladium). Finalista Przeglądów Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Występuje w spektaklach „Centrali” – niezależnej organizacji tworzącej takie spektakle jak: „Wszyscy byli odwróceni” M.Hłasko (Teatr Nowy Łódź), „10 politycznych piosenek” (MSN Warszawa), „Awantura warszawska” (Bok Warszawa) czy ostatnia premiera dla najmłodszych „Elementarz” (Teatr Nowy w Warszawie).

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Arkadiusz Brykalski
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/