Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Koncerty Rock THE DREADNOUGHTS

THE DREADNOUGHTS

17.07.2024 Wrocław

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

THE DREADNOUGHTSBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

THE DREADNOUGHTS
środa
17.07.2024
20:00

THE DREADNOUGHTS

Wrocław, Stary Klasztor

O wydarzeniu

DREADNOUGHTS - gwiazda folk punk rocka z Kanady zagra we Wrocławiu! wROCKfest.pl zaprasza 17 lipca do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert zespołu DREADNOUGHTS z Vancouver. Bilety już w sprzedaży.

THE DREADNOUGHTS

Dreadnoughts zaczęli grać folk-punk w 2007 roku z jednym celem: zdobyć wystarczająco dużo pieniędzy na występach, aby pokryć koszty shotów Fireball Whiskey w notorycznie obskurnym Ivanhoe Hotel w Vancouver. Po piętnastu latach mogą się pochwalić sześcioma albumami studyjnymi, dwoma EP-kami i setkami niezapomnianych koncertów na całym świecie. Połączyli punk rock z wieloma europejskimi tradycjami ludowymi w sposób, któremu mało które grupy są w stanie dorównać.

I to było niesamowite. "Set Dreadnoughts", pisze upvenue.com, "można streścić jednym słowem: skandaliczny". Jeśli istnieje jedna rzecz, z której ta grupa jest dumna, to jej koncerty na żywo, które podążają za pierwszą (i jedyną) zasadą punk rocka: utrzymuj chaos. Nie ma żadnych scenariuszy wstępów. Nie ma choreografii. Brak wcześniej przygotowanych efektów dźwiękowych, pokazów świetlnych czy "jak się macie dzisiaj wieczór?". Tylko sześciu głośnych ekstrawertyków kierujących serią folk-punkowych tańców w stronę publiczności... czasami po zupełnie niepotrzebnej ilości alkoholu. Dreadnoughts to niekoniecznie zespół, to grupa promująca zaciekle ideę, że folk i punk tworzą doskonałe połączenie. Niszczą sceny i piją cydry na całym świecie, szerząc swoje folk - punkowe ewangelie każdemu, kto chce posłuchać.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też