Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Closterkeller

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

ClosterkellerO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

25-lecie płyty Graphite już w kwietniu w Klubie Zaścianek! Bilety na koncert zespołu Closterkeller już w sprzedaży.

Closterkeller Graphite

Oryginalna, emocjonalna i klimatyczna płyta „Graphite” zespołu Closterkeller obchodzi w tym roku swoje 25-lecie.  Zespół podczas tej jubileuszowej trasy wykona utwory z płyty „Graphite” plus solidną dawkę późniejszych, jak i wcześniejszych - znanych i pięknych utworów. 

O zespole Closterkeller

Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą. Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco "zakręconego" pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje.

Ostatnie studyjne wydawnictwo zespołu zat. „VIRIDIAN” miało swoją premierę jesienią 2017 roku, jako dziesiąty album studyjny, którego wydawcą był Universal Music Polska. Materiał został zarejestrowany w studio „KULTOWE” Adama Toczko, który był jednocześnie jego producentem muzycznym. Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i media muzyczne. Album po premierze uplasował się na 7 pozycji listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, dodatkowo jako najwyżej notowana nowość na liście OLiS.

Skład zespołu Closterkeller

  • Anja Orthodox - wokal
  • Adam Najman - perkusja
  • Michał Rollinger - instrumenty klawiszowe
  • Michał Jarominek - gitara
  • Krzysztof Najman - gitara basowa

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też