Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock Strachy na Lachy "Piekło"

Strachy na Lachy "Piekło"

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

OpisArtyści

Opis

Wybierz się w w muzyczną podróż z zespołem Strachy Na Lachy. Grupa promuje swój najnowszy album zatytułowany „Piekło”. Bilety na koncerty już sprzedaży.

Piekło koncerty 2022

Strachy na Lachy Piekło 

Jesienią 2021 zespół Strachy na Lachy wydał płytę PIEKŁO, która szybko otrzymała status ZŁOTEJ. Wiosną Panowie powrócą na scenę, aby ponownie zabrać nas w muzyczną podróż. 26 marca widzimy się na koncercie w Palladium! Emocji i dobrej zabawy na pewno nie zabraknie!

Ósmą w dyskografii zespołu płytę poprzedzały dwa single wraz z teledyskami: „Niebotyczne niebowstąpienie” oraz „Zachmurzony w tobie”.  Oba w reżyserii Sławka Pietrzaka, który jest także producentem „Piekła”. Zespół na najnowszym wydawnictwie dosyć odważnie przesunął środki ciężkości z gitar w stronę elektronicznych brzmień i tanecznych rytmów.

Album zawiera dziewięć kompozycji lidera zespołu Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego z charakterystycznymi dla niego tekstami, o złej Polsce i złej miłości.

O zespole Strachy na Lachy

Strachy na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo i gitarzysta Mariusz Nalepa.

W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Do grupy dołączyli Kuzyn– perkusja oraz Anem – klawisze. W grudniu tego samego roku ukazała się debiutancka płyta „Strachy Na Lachy”.

Strachy na Lachy bilety

W związku z tym, aby zapewnić Państwu warunki zgodne z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa, prosimy, aby każda osoba, która zakupiła bilet na wydarzenie, dobrowolnie okazała certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19 przy wejściu do klubu.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn