Coma - Game Over Tour 2019
Coma - Game Over Tour 2019

Coma - Game Over Tour 2019

Coma w pożegnanej trasie Game Over Tour! Po dwudziestu jeden latach jedna z najpopularniejszych rockowych formacji ogłasza zawieszenie działalności. Pożegnalne koncerty odbędą się w Krakowie, Lublinie, Katowicach oraz Łodzi. Coma bilety na koncerty już dostępne.

Coma koncerty 2019

Nieprzerwanie od 1998 roku koncerty Comy są niezwykle mocną stroną zespołu - wypełnione dobrą muzyką i tekstem, elektryzującą improwizacją i interakcją z publicznością. Każde muzyczne spotkanie z Comą to świeże i intrygujące spojrzenie na to, co już dobrze znane. 

 

Coma supportowała na scenie takich gigantów jak Therion, Pearl Jam czy Linkin Park podczas koncertu na Stadionie w Chorzowie. Może również pochwalić się występem na Metal Hammer Festival w Spodku przed grupą Tool.


W ostatnich latach zespół Coma z powodzeniem koncertował w Wielkiej Brytanii, występując w miastach: Manchester, Londyn, Sheffield, Birmingham, Southampton, Liverpool.

Skład zespołu Coma

  • Dominik Witczak  - gitara
  • Marcin Kobza - gitara
  • Rafał Matuszak - bas
  • Adam Marszałkowski - perkusja
  • Piotr Rogucki - wokal
  • Paweł Cieślak - instrumenty klawiszowe

 

Oświadczenie zespołu:

Drodzy

Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności.

Wszystkim którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas.

Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu - tej jesieni zagramy trasę "GAME OVER" .

Na do widzenia zostawiamy wam singiel pt.: "Pożegnanie z Bajką" z gościnnym udziałem naszego znakomitego kolegi @Ralphkaminski

Utwór pochodzi z albumu "Sen o Siedmiu Szklankach"

 

Coma

O zespole Coma

Zespół COMA powstał w 1998 roku w Łodzi i od razu idealnie wpisał się w obowiązujące wówczas rockowe trendy. Formacja ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych (z których trzy pokryły się platyną i złotem), trzy wydawnictwa koncertowe oraz dwie płyty anglojęzyczne, które ukazały się na całym świecie. Zespół zdobył sześć Fryderyków w kategorii Album Roku – Rock oraz Zespół Roku i Wokalista RokuPiotr Rogucki.

 

Jak przyznają sami muzycy: „COMA to nie tylko zespół rozmaitych emocji, ale i rozmaitych zjawisk” i właśnie te hasło w pełni ukazuje fenomen grupy

 

Debiutancki krążek „Pierwsze Wyjście z Mrokuskradł serca i umysły słuchaczy, a każdy kolejny album zrodził zespołowi świadomych i oddanych fanów. COMA ma na swoim koncie wielkie kawałki znane również szerszemu odbiorcy: „Skaczemy/Pasażer” (2000), „Leszek Żukowski” (2004), „Spadam” (2004), „Daleka droga do domu” (2006), „System” (2006), „Zero osiem wojna” (2008), „Wola istnienia” (2009), czy „Transfuzja” (2009). W 2019 roku na rynku muzycznym pojawił się “Sen o 7 szklankach”. Płyta – eksperyment, na której słyszymy rockowe interpretacje popularnych piosenek dla najmłodszych.

 

Pochodzący z najnowszej płyty singiel "Pożegnanie z Bajką" z gościnnym udziałem znakomitego Ralpha Kamińskiego doczekał się teledysku, który jest swoistym pożegnaniem z fanami po ogłoszeniu przez Comę zawieszenia działalności.  

 

Regulamin organizatora koncertów w Lublinie i Katowicach dostępny TUTAJ

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Coma - Game Over Tour 2019
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/