Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Kasia Lins - Zabójcza trasa Sezon 2

Kasia Lins - Zabójcza trasa Sezon 2

Organizator: IMPRESARIAT 34ART.PL

Kasia Lins - Zabójcza trasa Sezon 2O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Przed nami drugi sezon Zabójczej trasy Kasi Lins! Po świetnie przyjętej jesiennej trasie koncertowej Kasia Lins ponownie zaprezentuje na żywo wydawnictwo „OMEN”. Na koncertach usłyszymy piosenki z trzech wydawnictw, a także dotąd nieprezentowane utwory. Kasia Lins bilety na koncerty już dostępne. 

Kasia Lins Omen

Album przypieczętowuje wyrazisty styl, znany nam choćby z poprzedniego wydawnictwa „Moja wina”, jednocześnie dając odczuć świeżość w podejściu do brzmienia i aranżu. Posługując się metaforą, Kasia Lins tworzy impresje o kobiecie, jej konstrukcji, umyśle i cielesności. Bohaterka z płyty, „stworzona z żebra” prywatnej Kasi, to kobieta mająca poczucie siły i sprawczości, ale niekiedy też lęku i obaw. Cała historia hipnotyzuje od pierwszego do ostatniego dźwięku.

Kasia Lins informacje

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Popularność przyniosła jej pierwsza wydana w Polsce w 2018 roku płyta pt. „Wiersz ostatni”. W 2020 roku ukazał się drugi równie udany album pt. „Moja Wina”. W lipcu 2020 roku Kasia Lins opublikowała nowatorskie przedstawienie Czego dusza pragnie [live show]. Materiał zdobył świetne recenzje i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i dziennikarzy. Czego dusza pragnie to pierwsze tego typu wydarzenie koncertowo-teatralno-filmowe.

Na swoim koncie Kasia Lins ma nominacje do Fryderyków (2019 i 2021), Nagrody Kulturalnej Onetu i Miasta Kraków – O!Lśnienia. Jest również laureatką Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego (2020).

W 2023 roku ukazał się jej trzeci studyjny album „Omen”. 

Pomimo, że Artystka pozostaje wierna muzycznej stylistyce, za którą pokochali ją zarówno fani jak i środowisko muzyczne, to wyraźnie da się też odczuć, że to nowy etap na jej muzycznej drodze. Ta płyta nie ukrywa, że wymaga od słuchacza głębszego zaangażowania. Nie inaczej jak poprzednio, teledyski jej towarzyszące silnie bazują na wpływach filmowych. Kryminalne zagadki skrzyżowane z kinem akcji, a wszystko w mało poważnej narracji są skutecznym odciążeniem powagi tekstów. Miłość i śmierć wciąż idą ze sobą w parze.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też