Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

SUMA, MAG

Organizator: Fundacja Soulstone Gathering

SUMA, MAGO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Koncerty zaplanowane na 4 listopada w warszawskiej Hydrozagadce i  5 listopada w gdańskim Wydziale Remontowym zostały odwołane. 

Suma + MAG

Suma (Szwecja) - stoner/doom metal:

Pochodząca z Malmö w Szwecji i założona w 2001 roku, SUMA rozprzestrzenia plagę swojej dźwiękowej wagi, przesiąkniętego hałaśliwym, halucynogennym doom metalem na świat przez ostatnie 22 lata. Przez ten czas przyciągnęli tłumy za pomocą miażdżących występów na żywo.

MAG (Toruń) - doom, black metal, occult:

Mag został powołany do życia w 2018 roku w Toruniu. Zespół łączy ciężkie riffy, z black metalowym szaleństwem, przyprawiając to wszystko odrobiną klimatu occult rocka, a z powstałej mieszanki zlepia swoją interpretację doom metalu. Psychodeliczne tripy przeplatają się w ich twórczości z metalowymi blastami, a nad wszystkim unosi się opętańczy momentami wokal. W kwietniu 2020 nakładem Piranha Music ukazał się ich debiutancki album zatytułowany po prostu "Mag", który pod koniec roku doczekał się również wydania na winylu. Aktualnie zespół promuje wydany pod koniec 2022 roku album "Mag II: Pod Krwawym Księzycem". Magia to potęga! 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też