Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma

TSA

17.11.2024 Kraków

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Sprawdź bilety
TSABiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

TSA Dream Team
niedziela
17.11.2024
20:00

TSA Dream Team

Kraków, Klub Studio

O wydarzeniu

Do Klubu Studio przybędą pionierzy heavy metalu w Polsce - zespół TSA - w składzie: Marek Piekarczyk (wokal), Stefan Machel (gitara), Paweł “Bejbi" Mąciwoda (gitara basowa) oraz Zbigniew Kraszewski (perkusja). Będzie to jedyny koncert TSA w Polsce w 2024 roku - bilety już w sprzedaży.

TSA informacje

TSA z ponad 40-letniej historią - zespół wydał 14 albumów, w tym aż 7 koncertowych. Najnowszy z nich jest wydany nakładem Mystic Production w 2023 roku i nosi tytuł Live 2021

Album jest zapisem koncertu z 4 września 2021 w Gliwicach, który był pierwszym koncertem pod szyldem TSA Dream Team – 40 Tour, po reaktywacji zespołu w składzie: Marek Piekarczyk (śpiew), Andrzej Nowak (gitara), Stefan Machel (gitara), Paweł Mąciwoda (gitara basowa), Zbigniew Kraszewski (perkusja) w maju 2021. Był to zarazem ostatni koncert w tym składzie, z powodu nieoczekiwanej śmierci Andrzeja Nowaka, która miała miejsce rok później. Od tej pory zespół pozostaje w czteroosobowym składzie, jednak nie koncertuje zbyt często. Obecnie muzycy przygotowują materiał na nowy album. 

W tym roku TSA Dream Team wraca z potężnym brzmieniem znanym z najbardziej spektakularnych koncertów, energetycznych utworów i najlepszych wspomnień. Koncert, który odbędzie się w krakowskim Klubie Studio, będzie jedynym występem w Polsce! 

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też