Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Koncerty Rock ELVIS ŻYJE! czyli BACK TO THE 50’S

ELVIS ŻYJE! czyli BACK TO THE 50’S

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

ELVIS ŻYJE!  czyli BACK TO THE 50’SO wydarzeniu

O wydarzeniu

Stary Klasztor zaprasza w karnawałowy piątek 2 lutego na szalony wieczór z rockandrollową muzyką z lat 50. W koncercie ELVIS ŻYJE! czyli BACK TO THE 50's zagramy na żywo największe hity amerykańskich królów rock’n’rolla z lat 50., którzy zdefiniowali współczesną muzykę rockową. ELVIS ŻYJE! czyli BACK TO THE 50’s bilety już dostępne.

BACK TO THE 50’s w Starym Klasztorze

W koncercie ELVIS ŻYJE! czyli BACK TO THE 50's zagramy na żywo największe hity amerykańskich królów rock’n’rolla z lat 50', którzy zdefiniowali współczesną muzykę rockową. Usłyszycie niezapomniane przeboje Elvisa Presleya - Blue Suede Shoes, That's All Right Mama, Jailhouse Rock, będzie Little Richard i Lucille, a także „Johnny B. Goode” –Chucka Berry'ego, Hallelujah I Love Her So Raya Charlesa i utwory Jerrego Lee Lewisa, Ritchiego Valensa, Buddy'ego Holly i innych.

BACK TO THE 50's to projekt, który powstał z zamiłowania do dynamicznej, pełnej energii muzyki tanecznej, która zdominowała amerykański rynek muzyczny lat pięćdziesiątych. Świetnie dobrany repertuar, muzycy w pełni oddani chwili i niepowtarzalna charyzma frontmana sprawia, że publiczność w czasie koncertu zapomina o wszystkim i bez wahania oddaje się we władanie żywiołowi rock’n’rolla.

W ten karnawałowy wieczór przeniesiemy się w szalone lata 50-te. Mile widziane stylizacje ze złotych czasów rock’n’rolla. Dla osób przebranych w stylu lat 50' przewidziane są bilety w bardzo ulgowych cenach. Najlepsze kreacje zaprosimy na scenę, odbędą się tez wybory sobowtóra Elvisa - liczymy na Waszą fantazję :)

W projekcie BACK TO THE 50's zagrają:

  • Jakub Luboiński: saksofon, wokal
  • Sebastian Łobos: piano
  • Maciek Mandrykowski: bass
  • Tomasz Burzynski: perkusja
  • Rafał Biłas: gitara

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też