Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Metal DRAGONFORCE + NEKROGOBLIKON

DRAGONFORCE + NEKROGOBLIKON

12.08.2024 Kraków

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

DRAGONFORCE + NEKROGOBLIKONBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

DRAGONFORCE + NEKROGOBLIKON
poniedziałek
12.08.2024
20:00

DRAGONFORCE + NEKROGOBLIKON

Kraków, Klub Studio

O wydarzeniu

Najszybszy zespół na świecie powraca do Polski! DragonForce wystąpią w krakowskim klubie Studio w towarzystwie Nekrogoblikon, którzy tym samym zagrają swój pierwszy koncert w naszym kraju! Bilety na koncert DragonForce już dostępne.

DragonForce informacje

DragonForce to pionierzy w dziedzinie ekstremalnego power metalu. Uznawani za najszybszy zespół na świecie Brytyjczycy zasłynęli za sprawą platynowego dzieła “Through the Fire and Flames”, znanego również jako największe wyzwanie dla graczy Guitar Hero III - Legends of Rock. Wydłużone, pędzące solówki duetu Herman Li - Sam Totman oraz melodie napędzane zamiłowaniem do świata gier wideo to cechy charakterystyczne dla DragonForce, które sprawiają, że ich koncerty to niezapomniane doświadczenie. 15 marca, po 5 latach oczekiwania od ostatniej płyty, ukazał się ich najnowszy krążek “Warp Speed Warriors” i to z nią DF powrócą do Polski w ramach swojej kolosalnej, promującej go trasy!

Nekrogoblikon informacje

Gościem specjalnym koncertu będzie amerykańska grupa Nekrogoblikon. Na szersze wody metalowego świata wypłynęli w 2012 roku za sprawą viralowego klipu do utworu “No One Survives”. Później już tę sensację ciężko było zatrzymać - dzięki wspólnym koncertom z Limp Bizkit, Lorna Shore, GWAR, Alestorm oraz udziałowi w Download Fest, Heavy Montreal, Rock am Ring, Bloodstock, Summer Breeze czy Brutal Assault konsekwentnie zarażali swoją twórczością i humorem nowych fanów. Dwa lata temu ukazał się ich ostatni jak dotąd album “The Fundamental Slimes and Humours”, który jest najlepszym dowodem, że tę napędzaną goblińską energią maszynę po prostu trzeba zobaczyć na żywo!

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też