Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma

Metal Fest

10.11.2024 Toruń

Organizator: Lizard King

Sprawdź bilety
Metal FestBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

METAL FEST
niedziela
10.11.2024
18:00

METAL FEST

Toruń, Lizard King

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Metal Fest w klubie Lizard King Toruń, podczas którego zagrają Turbo + TSA (MNKWL) + False Experience - bilety już dostępne!

Turbo informacje

Grupa powstała w styczniu 1980 roku w Poznaniu, a jej liderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann. Formacja posiada w swoim dorobku sporo wydawnictw, w tym dwanaście albumów studyjnych. Wśród nich znajdują się "Dorosłe dzieci", "Kawaleria szatana", "Ostatni wojownik", "Strażnik światła" i jak dotąd ostatnia płyta studyjna grupy "Piąty żywioł". Zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce, biorąc udział w wielu istotnych festiwalach rockowych i metalowych. Grupa kilkukrotnie wyjeżdżała koncertować poza granice ojczyzny, między innymi do Austrii, Czech, Irlandii, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, a ostatnio także do Rosji. W trakcie swojej kariery grupa miała przyjemność grać na tej samej scenie między innymi z takimi wykonawcami jak: Hanoi Rocks, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Kreator, Citron, Sepultura, Deep Purple, Uriah Heep.

TSA (MNKWL)

Zespół TSA MNKWL, to współczesne wcielenie legendarnego zespołu TSA, który jako pierwszy w historii, wykonywał w Polsce muzykę heavy metal. Był on w latach 80-tych ubiegłego wielu, niekwestionowanym muzycznym i scenicznym wzorem dla setek rodzimych zespołów, grających ciężką odmianę rocka. TSA królowało na wszystkich festiwalach, a jego koncerty w tzw. klasycznym składzie (Marek Kapłon - dr, Stefan Machel - g, Janusz Niekrasz - b, Andrzej Nowak - g i Marek Piekarczyk - v) przyciągały ogromne tłumy fanów. Do kanonu polskiej muzyki rockowej weszły płyty: "LIVE" (1983), "TSA" (1983), ale w szczególności "HEAVY METAL WORLD" (1984). Zawierały one legendarne przeboje grupy, m.in.: "Chodzą ludzie", "Mass Media", "51", "Bez podtekstów", "Trzy zapałki", "Ty On Ja", "Kocica", "Maratończyk", "Alien" czy "Heavy Metal Świat". Po licznych perturbacjach i zawieszeniu działalności w latach 90-tych, TSA powróciło na scenę na przełomie wieku w klasycznym składzie. Zespół wydał znakomicie przyjętą, premierową płytę "PROCEDER" (2004), lecz w kolejnych latach popadał w coraz większy marazm twórczy i coraz wyraźniejszy konflikt na linii Piekarczyk-Nowak. Doprowadziło to w 2018 roku do odejścia z zespołu Marka Piekarczyka, a nowym wokalistą TSA został Damian Michalski.

False Experience

Rock'n Roll Outlaw z Poznania. Skład totalnych popaprańców, opierających swoją muzykę na przełomie lat 80-tych i 90-tych. W 2020 wydali pierwsze EP "Black Heart", a swoją muzyką nawiązują bezpośrednio do zespołów pokroju Skid Row, Alice in Chains, czy Mötley Crüe. Obecnie pracują nad pełnoprawnym debiutem. Na scenie to maszyna wracająca do brudnych sal lat 90. To odklejone towarzystwo pozwoli Wam na wszystko, róbcie co chcecie.

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też