Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Festiwale wROCK for Freedom - legendy polskiego rocka

wROCK for Freedom - legendy polskiego rocka

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

OpisArtyści

Opis

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, Urszula i Kobranocka na wROCK for Freedom - legendy polskiego rocka we Wrocławiu! Zapraszamy już 27 sierpnia do Centrum Historii ZajezdniaKrzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, Urszula i Kobranocka bilety już w sprzedaży.

Legendy polskiego rocka zagrają na zakończenie wakacji we Wrocławiu!

Tradycyjny już festiwal wROCK for Freedom 2022, odbywający się w ostatni weekend wakacji we Wrocławiu odbywać się będzie w tym roku w rytmie polskich przebojów,  znanych kilku już pokoleniom rockowej publiczności. 27 sierpnia w Centrum Historii Zajezdnia, na terenie byłej zajezdni autobusowej, w miejscu gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się wrocławska "Solidarność", bawić się będziemy wspólnie z  legendami polskiego rocka lat 80. Przed wrocławską publicznością wystąpią Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, Urszula oraz Kobranocka. Dobra zabawa przy muzyce łączącej pokolenia gwarantowana!

 

Podczas festiwalu wROCK for Freedom pamiętać będziemy o naszych sąsiadach zza wschodniej granicy. W ramach akcji Solidarność z Ukrainą w czasie koncertów prowadzona będzie zbiórka pieniędzy z przeznaczeniem na pomoc walczącej Ukrainie.

 

27.08.22 godz. 17.00 Centrum Historii Zajezdnia. ul. Grabiszyńska 184, Wrocław.

 

wROCK for Freedom - Legendy polskiego rocka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Urszula

Kobranocka

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn