Hala MOSiR Puławy

Hala MOSiR Puławy

Hala MOSiR Puławy to obiekt widowiskowo-sportowy, zlokalizowany przy ulicy Lubelskiej 59. Jego powierzchnia użytkowa to ponad 8041 m2. Dysponuje 1336 miejscami stałymi, 76 miejscami w sektorze VIP oraz 1726 miejscami na trybunach teleskopowych. Obiekt posiada również 450 miejsc parkingowych. Hala MOSiR Puławy – wydarzenia, które się tu odbywają, to wszelkie imprezy sportowe, a także koncerty, występy kabaretowe i wiele innych.

 

Hala MOSiR Puławy wyposażona jest w sale konferencyjne, siłownie, sauny, sale VIP, gabinety odnowy biologicznej, pomieszczenia biurowe, a także nowoczesne oświetlenie sceniczne oraz profesjonalny system nagłośnienia.

 

17 listopada 2021 r. właściciele Hali MOSiR Puławy podpisali umowę sponsoringową z miastem. Sponsorem tytularnym została Grupa Azoty, a obiekt otrzymał nazwę Grupa Azoty Arena.

 

Hala MOSiR Puławy – wydarzenia

Jakie wydarzenia odbyły się do tej pory w Hali MOSiR Puławy? Koncerty znanych polskich gwiazd estrady przyciągnęły tłumy słuchaczy i fanów. Bilety na występy cieszyły się ogromną popularnością. Hala MOSiR Puławy – wydarzenie, takie jak 50-cio lecie zespołu Czerwonych Gitar, było sentymentalnym powrotem do przeszłości. Widzowie mieli okazję bawić się do hitów No bo ty się boisz myszy, Płoną góry, płoną lasy, Ciągle pada, Tak bardzo się starałem, Nie spoczniemy, Takie ładne oczy. Członkowie zespołu zagrali również znane piosenki Krzysztofa Klenczona – popularnego wykonawcy polskiej muzyki pop: Historia jednej znajomości, Powiedz stary, gdzieś Ty był, Kwiaty we włosach, 10 w skali Beauforta, Biały krzyż czy Matura. Pojawiły się także utwory z obecnego okresu działalności zespołu. Sukcesy Czerwonych Gitar przyczyniły się do zdobycia przez zespół tytułu Laureata Plebiscytu na najpopularniejszy Polski Zespół XX wieku.

 

Hala MOSiR Puławy – wydarzenia – kto wystąpił w obiekcie na Lubelszczyźnie? Zespół Dżem – legenda polskiego rocka. Grupa muzyczna zaprezentowała swoje największe utwory, takie jak Paw, Whisky, Skazany na bluesa, Czerwony jak cegła, Człowieku, co się z Tobą dzieje, List do M, Jak malowany ptak, Sen o Victorii. Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. 

 

Hala MOSiR Puławy – koncerty 2022 i inne wydarzenia

Co ciekawego wydarzy się w najbliższym czasie w obiekcie? Hala MOSiR Puławy – koncerty 2022, a wśród nich – Sylwia Grzeszczak – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów o pięknym głosie, przedstawi największe utwory w nowych aranżacjach podczas trasy koncertowej po Polsce.

 

Hala sportowa MOSiR w Puławach ugości Krzysztofa Zalewskiego, który wyrusza w trasę po Polsce. Artysta zagra akustyczny, energetyczny koncert w stylu western, pod szyldem MTV Unplugged. To ogromne wyzwanie – występ bez prądu, ale z mocą! Widzowie będą mogli usłyszeć Her Majesty, Miłość Miłość, Zabawa czy utwór Ptaki. Jak wziąć udział w wydarzeniu w Hali MOSiR w Puławach? Bilety to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w koncercie.

 

Co jeszcze odbędzie się w Hali MOSiR w Puławach? Wydarzenie, takie jak Polska Noc Kabaretowa, czyli największy skład artystów, mnóstwo śmiechu, doskonałej zabawy. Na scenie pojawią się Kabaret Młodych Panów, Nowaki, Smile, K2, Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim, Dziennikarkami Zaangażowanymi i Szymonem Łątkowskim oraz Kabaret Skeczów Męczących. MOSiR Puławy – bilety upoważniają do wstępu do obiektu.

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Hala MOSiR Puławy?
    Hala MOSiR Puławy znajduje się przy ul. Lubelskiej 59 w Puławach.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Hala MOSiR Puławy?
    W Hali MOSiR Puławy odbyło się do tej pory wiele wydarzeń, m.in. 50-lecie zespołu Czerwone Gitary czy koncert grupy muzycznej Dżem.

  • Kiedy została utworzona Hala MOSiR Puławy?
    Hala MOSiR Puławy utworzona została w 2021 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hala MOSiR Puławy
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Lubelska 59
24-100 Puławy

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/