Amfiteatr w Dolinie Charlotty

Amfiteatr w Dolinie Charlotty

Dolina Charlotty znajduje się ok. 10 km od morza oraz od Słupska. Jej powierzchnia to 120ha. Zlokalizowany jest tu obiekt wypoczynkowy, restauracja Charlotta, Spa Bali Hai ze strefą Wellness (z sauną, basenami, jacuzzi, salą fitness), Rock Pub z bilardem i kręgielnią. Nieopodal znajduje się również druga restauracja – Gościniec, położona na wyspie Jeziora Zamełowskiego.

 

Na obszarze Doliny Charlotty znajduje się mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych: Wodne Zoo Safari, Zoo z Krainą Bajek, Fokarium, rowery wodne, kajaki, przejażdżki konno, wędkowanie, dmuchańce, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej. To niesamowite miejsce pozwala zrelaksować się od miejskiego zgiełku i odpocząć w otoczeniu pięknej przyrody.

Amfiteatr w Dolinie Charlotty – wydarzenia i koncerty

W Doliny Charlotty znajduje się także amfiteatr, przeznaczony dla 10 000 osób. Miejsce to znane jest z niezapomnianych festiwali, koncertów muzyki klasycznej, nocy kabaretowych oraz wielu innych imprez. Możliwa jest tu również organizacja imprez motorowych i biegowych.

 

Koncerty w Dolinie Charlotty to przede wszystkim niezwykła otwarci ludzie i wyjątkowa atmosfera, która pozwala w pełni cieszyć się zabawą i muzyką. Amfiteatr leśny położony jest w pięknej, kameralnej lokalizacji, która daje poczucie bliskiego kontaktu z przyrodą.

 

W amfiteatrze w Dolinie Charlotty odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, które przyciągają tłumy widzów, spragnionych doskonałej zabawy. Wśród nich ogromną popularnością cieszy się m.in. Festiwal Legend Rocka, który odbywa się tu cyklicznie od 2007 roku. To wspaniałe i niezapomniane, które wpisało się na stałe w kalendarz najciekawszych letnich wydarzeń w Polsce.

 

Festiwal Legend Rocka to niezapomniane przeżycia, niezwykła muzyka i cudowne wspomnienia. Do tej pory na scenie pojawili się m.in. Bob Dylan, ZZ TOP, Robert Plant, Deep Purple, Foreigner, Ray Manzarek & Robby Krieger of The Doors, Korn, Bryan Ferry, Status Quo, John Fogerty, Billy Idol, Waterboys, Marillion, Los Lobos, Uriah Heep, Bonny Tyler i Carlos Santana. Ten ostatni, podczas swojego występu, oczarował publiczność słowami „odnalazłem tu drugi dom”. Ofiarował amfiteatrowi własnoręcznie podpisaną gitarę, którą można zobaczyć w holu głównym Doliny Charlotty.

 

W 2019 roku, z okazji 10-lecia Resort & SPA, odbył się koncert polskich gwiazd, na którym pojawili się Paweł Domagała, Daria Zawiałow, Kasia Nosowska i Organek. Wydarzenie odniosło sukces i pod nazwą Charlotta Rock Festival wpisało się na stałe w cykliczny repertuar Doliny. Koncerty te skierowane są zarówno do młodszego, jak i starszego pokolenia – amfiteatr zapełniony jest niemal zawsze w całości, a bilety – wyprzedane długo przed wydarzeniem.

Amfiteatr w Dolinie Charlotty – koncerty 2022

A już niebawem wielkie wydarzenie – koncert Alice Cooper w Dolinie Charlotty! Gwiazda po 10 latach powróci do Polski w ramach trasy promującej album Detroit Stories. Wydarzenie w Polsce odbędzie się 15 czerwca 2022 roku. Jako gość specjalny wystąpi na scenie Michael Monroe, założyciel i wokalista w zespole metalowym Hanoi.

Często zadawane pytania dotyczące Amfiteatru w Dolinie Charlotty

Gdzie znajduje się Amfiteatr w Dolinie Charlotty?

Amfiteatr w Dolinie Charlotty znajduje się nieopodal Słupska w województwie pomorskim, na pograniczu miejscowości Zamełowo i Strzelinko.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Dolinie Charlotty?

W Amfiteatrze w Dolinie Charlotty odbywają się wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, głównie spektakle teatralne i koncerty. Dużą popularnością cieszą się festiwale muzyczne: Festiwal Legend Rocka, na którym zagrali m.in.: Bob Dylan, Deep Purple, Ray Manzarek & Robby Krieger of The Doors, Bryan Ferry, Status Quo, Korn, Billy Idol, a także Charlotta Rock Festival, na którym mieli okazję wystąpić m.in. Daria Zawiałow, Kasia Nosowska czy Organek.

 

Kiedy został otwarty Amfiteatr w Dolinie Charlotty?

Amfiteatr w Dolinie Charlotty został otwarty w 2007 roku.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Amfiteatr w Dolinie Charlotty
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Strzelinko 14
76-200 Słupsk

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/