Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Monika Lewczuk

Monika Lewczuk

Monika LewczukOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Monika Lewczuk to urodzona w 1988 roku w Łomży polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka.  Artystka zdobyła również tytuł I Wicemiss Polski 2009, I Wicemiss Globe International 2009 i Miss Supranational 2011.

Debiut Moniki Lewczuk 

Monika Lewczuk w 2016 roku zadebiutowała na rynku fonograficznym płytą #1. Na płycie znalazły się takie single jak #Tam tam, który zdobył w kraju status złotej płyty, oraz Zabiorę cię stąd, certyfikowany w Polsce potrójną platyną Ty i Ja i Biegnę z gościnnym udziałem polskiego wykonawcy Antka Smykiewicza. Utwory były notowane kolejno na 33., 11., 3. i 24. miejscu na liście AirPlay – Top, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

 

W 2016 roku Monika Lewczuk została zaproszona do współpracy z Álvaro Solerem, z którym zaprezentowała utwór Libre. Piosenka przez dwa tygodnie z rzędu zajmowała 1. miejsce na liście AirPlay. Koncerty Moniki Lewczuk to za każdym razem duża dawka pozytywnych emocji.

O Monice Lewczuk

Monika Lewczuk w wieku 7 lat razem z rodziną przeprowadziła się do Płocka, gdzie skończyła Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły. Następnie rozpoczęła studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku administracji. Skończyła też szkołę muzyczną w klasie fortepianu.

 

Jej kariera zaczęła się od modelingu. W 2009 roku została Miss Mazowsza, dzięki czemu zakwalifikowała się do etapu ogólnokrajowego, gdzie w finale Miss Polski 2009 zdobyła tytuł I wicemiss. W tym samym roku zdobyła również tytuł I wicemiss podczas międzynarodowych wyborów Miss Globe International w Albanii. Dwa lata później reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie piękności Miss Supranational 2011, który zwyciężyła. W 2013 roku pod pseudonimem Monikah zaczęła udostępniać w internecie swoje pierwsze autorskie piosenki, między innymi utwór Loud & Dirty.

 

 

 

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn