Molchat Doma

Molchat Doma

Molchat Doma to białoruski zespół, założony w Mińsku w 2017 roku. Ich muzyka określana jest jako new wave, post-punk i synthpop. Grupę tworzy trzech uzdolnionych artystów – wokalista Jegor Szkutko, gitarzysta Roman Komogorcew, grający także na syntezatorze i automacie perkusyjnym oraz gitarzysta basowy – Pawel Kozlow – zajmujący się obsługą syntezatora.

Molchat Doma – białoruski zespół post-punk

Dla zespołu Molchat Doma najważniejszy jest przekaz, ukryty w kompozycji melodii i tekstów. Treści utworów są nacechowane wartościami, które wyznaje społeczeństwo, wypełnione duchem epoki i miejsca, inspirowane szarą rzeczywistością, blokowiskami i architekturą. Muzyka Molchat Doma stanowi niebanalne połączenie posępności i tanecznych dźwięków – wyjątkowa całość, którą warto przesłuchać.

 

Białoruski zespół post-punk, Molchat Doma, wydał do tej pory trzy albumy: S krysh nashikh domov (2017), Etazhi (2018) oraz Monument (2020). Utwór Sudno z drugiej płyty to viralowy hit, który popularność zyskał dzięki serwisowi TikTok. Zespół Molchat Doma znany jest w wielu krajach, jednak dla Białorusinów to coś więcej niż muzyka – to ich tożsamość.

Koncert zespołu Molchat Doma

Molchat Doma koncertuje dla swoich fanów na całym świecie. Do tej pory odwiedzili głównie europejskie kraje, takie jak Szwecja, Rosja, Dania, Ukraina, Estonia, Niemcy, Belgia i inne. W 2019 roku zagrali również w Polsce, goszcząc na Return To The Batcave Festival. Molchat Doma bilety na koncert cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród publiczności.

 

Już niedługo Molchat Doma w Polsce - ponownie! Grupa muzyczna zza wschodniej granicy pojawi się w dwóch miastach – w Warszawie, w klubie Niebo oraz w Poznaniu – w klubie Tama. Na kiedy zaplanowany jest koncert zespołu Molchat Doma? Wydarzenie odbędzie się w grudniu 2021 roku.

 

Jak zarezerwować miejsce na występ Molchat Doma? Bilety na wydarzenie to niepowtarzalna okazja do spotkania z artystami na żywo!

 

Gdzie jeszcze będzie można spotkać chłopaków z Molchat Doma? Koncerty 2022 obejmą głównie Stany Zjednoczone, a także Kanadę.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 2.0

 

Molchat Doma - Często zadawane pytania

  • W skład białoruskiego zespołu Mochat Doma wchodzi trzech muzyków – Jegor Szkutko – wokalista, Roman Komogorcew – gitarzysta, gra również na syntezatorze i automacie perkusyjnym, a także Pawel Kozlow – gitarzysta basowy, obsługujący także syntezator.
  • Zespół Molchat Doma tworzy muzykę w stylu new wave, synthpopu i post-punka. Jak podkreślają sami artyści – inspiracją dla ich twórczości jest historia kraju, z którego pochodzą.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Molchat Doma
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/