Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Jin Synth

Jin Synth

Jin SynthOpisWydarzeniaJin Synth - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Artystka dźwiękowa i didżejka mieszkająca w Londynie. Płynnie łączy w swojej muzyce różne nastroje, tekstury i warstwy, które zostają skrupulatnie wplecione w dźwiękowy gobelin.

Dzięki swoim syntezatorom, konfiguracji modułowej i szeregowi mikrofonów przygotowanych do przechwytywania unikalnych częstotliwości, Jin Synth wyrusza w podróż, która wymyka się konwencjom muzyki elektronicznej. W świecie występów DJ-skich Jin stara się stworzyć eteryczny, medytacyjny krajobraz, który przenosi jej publiczność do abstrakcyjnej krainy pełnej hipnozy.

W ostatnich latach akademickie wykształcenie Jin skłoniło ją do zagłębienia się w czarujący wszechświat sztuki dźwiękowej. Oprócz eklektycznych występów z pasją konstruowała własne instrumenty i mikrofony typu „zrób to sam”, z których każdy służył jako naczynie do tworzenia dźwięków tak wyjątkowych, jak jej artystyczna wizja. Z każdym przekręceniem pokrętła i każdym podłączonym kablem Jin eksploruje granice dźwięku, zapewniając, że muzyczne wrażenia będą zarówno innowacyjne, jak i wciągające.

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Jin Synth - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Jin Synth?

Miejscowości, w których Jin Synth wystąpi w najbliższym czasie: Katowice.

Fani lubią też

Zobacz też