Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska to urodzona 22 kwietnia 1955 roku w Olsztynie polska aktorka i piosenkarka. W latach 80. była wielką gwiazdą i symbolem seksu. Wygrywała niemalże wszystkie plebiscyty, jej albumy rozchodziły się w błyskawicznym tempie, a piosenki nie chciały znikać z czołowych miejsc list przebojów. Miała tłumy wiernych wielbicieli, które zrzeszały jej fan cluby w całej Polsce.

Płyty Izabeli Trojanowskiej 

Wydała sześć płyt- ostatni z nich "Na skos" pochodząca z 2016 roku, nagrana została wspólnie z Janem Borysewiczem z zespołu Lady Pank. Piosenkarka wylansowała wiele przebojów na przykład: „Tyle samo prawd ile kłamstw”, "Wszystko czego dziś chcę", „Karmazynowa noc”, „Brylanty” oraz „Obce dni”.

 

Jako aktorka najbardziej kojarzona jest z serialem "Klan", w którym gra od 1997 roku. Izabela Trojanowska występowała na najważniejszych polskich festiwalach, na których wielokrotnie była też nagradzana. Współpracowała miedzy innymi z Budką Suflera, zespołem Mafia, wspomnianym Janem Borysewiczem, Tadeuszem Nalepą i wieloma innymi polskimi twórcami. Artystka wciąż jest aktywna koncertowo.

 

W 1971 zaprezentowała utwory „Jeszcze uboga, a już łaską tknięta” i „Za polami krzyż u wsi” na Festiwalu Pieśni Sakralnej Sacrosong w Chorzowie, podczas którego wygrała nagrodę im. Maksymiliana Kolbego, którą wręczył jej kardynał Karol Wojtyła. W tym samym roku za utwór „Niebieski len” zdobyła nagrodę Związku Kompozytorów na VII Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Była też laureatką nagrody za debiut na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z piosenką „O czym marzą zakochani”.

Koncerty Izabeli Trojanowskiej

Artystka nieprzerwanie występuje na scenie. Koncerty Izabeli Trojanowskiej nieustannie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród jej fanów. 

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Izabela Trojanowska
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/