Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Germ

GermOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Germ to utalentowany, amerykański raper i producent muzyczny, który zajmuje się również jazdą na deskorolce. Wraz z artystami takimi jak Fat Nick i Pouya jest on częścią składu Buffet Boys. Znany z paru dużych projektów muzycznych, ma już na swoim koncie kilka albumów. To jednak nie wszystko, co warto o nim wiedzieć.

Kim jest Germ?

Germ, czyli Jerry Antoine to amerykański raper pochodzący z Atlanty. Urodzony w 1991 roku na Florydzie, nigdy nie wiązał swojej przyszłości z muzyką. Co ciekawe pochodzi on z rodziny haitańskich imigrantów. Od najmłodszych lat pasjonował się jazdą na deskorolce. Od tego również zaczęła się jego przygoda z muzyką. W 2013 roku, kiedy Germ miał 15 lat dnia go bowiem w parku Fat Nick, z którym rok później nakręcił kawałek "Drop Em Off". Stworzony przez nich utwór zdobył aż 4 mln odtworzeń na SoundCloud. Ksywka Germ wiąże się natomiast z czasami dzieciństwa oraz graffiti, którym artysta się przez jakiś czas zajmował.

Pierwsze kroki na scenie 

Po nakręceniu swojego pierwszego kawałka w 2014 roku Germ wydał w 2015 roku swoją pierwszą składankę z beatami, którą zatytułował "F * ck the Rap Game". Następnie w 2016 roku zaliczył on swój debiut jako raper – ukazał się bowiem jego album pod tytułem "Bad Shit". Jak się również okazuje, artysta wcale nie próżnował. Niedługo później wraz z wytwórnią $uicideboy$ raper wypuścił 2 kolejne EP – "DIRTYNASTY$UICIDE" (2016) oraz "DIRTYNASTIER$UICIDE" (2017). Na drugim z nich pojawiły się hity takie jak "Slip on The Banana Slip" oraz "King Cobra". Równocześnie Germ pracował również nad własnym materiałem, wydając w międzyczasie kilka bootlegów, remisów i beatów.

Dalsze sukcesy muzyczne

W 2018 roku pojawiły się kolejne single rapera, m.in. "Slutwalk", "Bodybag" oraz "My Little Draco". Natomiast na początku 2019 roku ukazał się jego zainspirowany muzyką heavy metalową album zatytułowany "Germ Has A Deathwish". Co ciekawe, krążek ten wyszedł pod produkcją jego własnej wystroju – G54. Ten 11-utworowy album okazał się być przełomem w jego karierze. Dzięki niemu zaczął bowiem występować u boku artystów takich jak: Lil Gnar, Shakewell, OhGeesy, Travis Barker, Versace Dre, Ricky Anthony, A$AP Mob, Lil Uzi Vert, Kenny czy TurnUp.

Trasy koncertowe z $uicideboy$

Germ bardzo często występuje u boku swojego crew $uicideboy$, z którymi od lat tworzy muzykę. Od 2021 roku grupa koncertuje podczas trasy koncertowej Gray Day Tour, podczas której $uicideboy$ zjechali całe stany. Z kolei w 2023 roku mają oni w planach również trasę koncertową po Europie. Trasa ma promować zaplanowaną na 30 lipca premierę drugiego albumu Germa, który ma się nazywać "The Hinjinx Tape". Obecnie jego wartość wycenia się na 250 tys. dolarów.

Życie prywatne

Term wychował się w ubogiej rodzinie imigrantów, którzy przybyli do Stanów z Haiti. Poza tym jednak niewiele wiadomo o raperze. Artysta niechętnie wspomina w wywiadach o swoim życiu prywatnym, rodzinie oraz najbliższych. Zwłaszcza po tragedii, która wydarzyła się w jego życiu całkiem niedawno. W 2021 roku raper stracił swoją dziewczynę Miriam. Ukochana artysty została porwana i zamordowana. Aby uczcić jej pamięć, kilka dni po tych wydarzeniach Germ wypuścił piosenkę "Hellcat", w której gościnnie wystąpił również Shakewell. Teledysk do tej piosenki od czasu jej premiery na YT obejrzało już ponad 2 miliony osób. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak nazywa się Germ?
Prawdziwe imię Germa to Jerry Antoine. Jego pseudonim jest natomiast związany z czasami dzieciństwa i graffiti.
Skad pochodzi Germ?
Germ urodził się w 1991 roku na Florydzie, ale mieszka i tworzy w Atlancie.
Czym poza muzyką zajmuje się Germ?
Raper lubi również jeździć na deskorolce, a w przeszłości zajmował się także robieniem graffiti.
Jakiego znaku z zodiaku jest Germ?
Raper urodził się w czerwcu, jest więc zodiakalnymi bliźniętami.
Z kim Germ występuje na scenie?
W trakcie swojej kariery artysta miał już okazję współpracować z artystami takimi jak: Lil Gnar, Shakewell, OhGeesy, Travis Barker, A$AP Mob, Lil Uzi Vert, Kenny TurnUp, Versace Dre, Ricky Anthony. Ponadto od lat tworzy skład Buffet Boys z Fat Nick i Pouya.

Fani lubią też

Zobacz też