Gary Grice

Gary Grice

Gary Grice czyli GZA to urodzony w 1966 roku w Brooklynie w Nowym Jorku amerykański raper, założyciel i członek amerykańskiej formacji hip-hopowej Wu-Tang Clan, w której określany był mianem duchowego przywódcy.

GZA i rozwój kariery muzycznej

GZA w 1995 roku wydał płytę Liquid Swords, która obecnie określana jest mianem jeden z z najważniejszych płyt hip-hopowych wszech czasów. Mówi się również, że jest jednym z najlepszych autorów tekstów w latach 90.W 2012 roku magazyn The Source umieścił również rapera na liście „50 najlepszych tekściarzy wszech czasów”. Na swoim muzycznym koncie ma sześć albumów studyjnych - Words from the Genius (1991), Liquid Swords (1995) Beneath the Surface (1999), Legend of the Liquid Sword (2002), Pro Tools (2008) oraz Grandmasters (2005).

Gary Grice w Polsce

Gary Grice jest jednym z najważniejszych przedstawicieli hip-hopu na świecie. Jego koncerty cieszą się wielkim uznaniem wśród licznych fanów twórczości artysty. Gary Grice w Polsce wystąpi już 17 września w Praga Centrum. Koncert w Warszawie będzie wyjątkową okazją, aby na żywo usłyszeć przeboje z repertuaru artysty takie jak między innymi All In Together Now, B.I.B.L.E (Basic Instructions Before Leaving Earth) czy Phony As You Wanna Be. Koncerty Gary Grice to za każdym razem duża dawka energii, którą raper przekazuje zgromadzonej publiczności. Polscy fani mogą liczyć więc na wyjątkowy koncert i spotkanie na żywo z utalentowanym wykonawcą, który przez wiele lat działalności artystycznej zdobył uznanie wielu krytyków na całym świecie.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 3.0

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gary Grice
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/