Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock NOC MUZEÓW - Z archiwum polskiego rocka

NOC MUZEÓW - Z archiwum polskiego rocka

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

NOC MUZEÓW - Z archiwum polskiego rockaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Stary Klasztor włącza się w tegoroczny cykl imprez NOC MUZEÓW. Jak przystało na klub muzyczny, w sobotę 18 maja zaprezentujemy wrocławianom najcenniejsze okazy wybrane bogatej kolekcji polskiego rocka, a jest w czym wybierać! Gotyckie mury Starego Klasztoru to idealna sceneria dla muzycznej NOCY MUZEÓW! Bilety na koncert Z archiwum polskiego rocka już w sprzedaży.

O koncercie Z archiwum polskiego rocka

W specjalnych koncercie "Z archiwum polskiego rocka" usłyszymy najlepsze piosenki Karin Stanek, Kasi Sobczyk, Czesława Niemena, Breakout, Skaldów, Czerwonych Gitar, Krzysztofa Klenczona, Krzysztof Krawczyka, Maryli Rodowicz i zespołu 2+1. Nie zabraknie przebojów ze "złotej ery polskiego rocka", czyli lat 80', a w nich Dżem, Perfect, Lady Pank, Budka Suflera, Maanam, Lombard, Chłopcy z Placu Broni, Oddział Zamknięty, a potem Kult, Republika, Voo Voo i Piersi. Muzyczną podróż zakończymy w latach 90' razem z Edytą Bartosiewicz, Renatą Przemyk i zespołami Hey, Myslovitz i Rotary.

To będzie koncert w ramach Nocy Muzeów, ale nie dajcie się zmylić! Stary Klasztor to jedyne w swoim rodzaju muzeum, w którym będziemy wspólnie śpiewać i tańczyć juz od pierwszych dźwięków płynących ze sceny w Sali Gotyckiej!
"Muzealny" wieczór z przebojami polskiego rocka poprowadzą: Nikola, Warda, Anie Szul, Damian Szewczyk i Hubert Szczęsny oraz WrocLove Band pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też