Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Stacey Kent

Organizator: Fundacja Fiducia

Stacey KentO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zaplanowany na 23.10.2022 koncert w Cavatina Hall został przeniesiony - na nową datę 29.03.2023

 

Stacey Kent to wokalistka jazzowa, którą możemy postrzegać jako absolutną ekstraklasę, z rzeszą fanów na całym świecie, wieloma wyróżnieniami i nagrodami, w tym nominacją do nagrody Grammy, sprzedażą albumów przekraczającą 2 miliony, albumami sprzedającymi się na poziomie Gold, Double Gold i Platinum, które osiągnęły szereg pozycji nr 1 na listach przebojów w całej swojej karierze. Stacey Kent bilety na koncert już w sprzedaży.

Stacey Kent koncerty 2023

Album „I Know I Dream: The Orchestral Sessions” (Okeh/SONY) zebrał świetne recenzje, w tym upragnione pięć gwiazdek w Downbeat, zdobyło „Album Roku” w kategorii wokal podczas Jazz Japan 2017 Nagrody i został opisany przez All About Jazz jako „odurzające niedopowiedzenie w najlepszym wydaniu.

 

Wychowana na wschodnim wybrzeżu USA, absolwentka literatury porównawczej z zacięciem muzycznym, udała się do Europy, by kontynuować studia. Po otrzymaniu dyplomu w Sarah Lawrence College w Nowym Jorku, poprzez serię zrządzeń losu, znalazła się w Londynie, gdzie zapisała się na studia muzyczne w Guildhall School of Music and Drama i gdzie poznała swojego przyszłego męża i partnera muzycznego , Jima Tomlinsona.

 

Chwalili jej umiejętność nieskazitelnego frazowania i niepowtarzalną estetykę łączącą wrażliwość i wyrafinowanie.

Koncert w Bielsku-Białej

  • STACEY KENT – Vocals
  • JIM TOMLINSON – Saxophones and flutes
  • GRAHAM HARVEY – Piano
  • JEREMY BROWN – Bass
  • JOSH MORRISON – Drums

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też