Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Rock Another Pink Floyd

Another Pink Floyd

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

Another Pink FloydO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert Another Pink Floyd, który odbędzie się 7 stycznia 2023 na scenie Kina Kijów przy al. Krasińskiego 34 w Krakowie! Zespół jest uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo. Ponadto na krakowskim koncercie gościnnie wystąpi Marek Raduli - bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce, występujący w takich zespołach jak Budka Suflera i Bajm. Another Pink Floyd bilety na koncert  już w sprzedaży.

Another Pink Floyd koncerty 2023

Another Pink Floyd informacje

Zespół zapowiada wspaniałe widowisko. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.

Okres świąteczny sprzyja zaprezentowaniu niespodzianek muzycznych dlatego tym razem oprócz najbardziej znanych utworów Pink Floyd, które muszą się pojawić zespół sięgnie także po rzadziej wykonywane suity których widzowie bardzo często domagają się na koncertach.

 

Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe.

Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: “Shine On You Crazy Diamond”, "Wish You Were Here" , "Another Brick in The Wall", “Sorrow,  What Do You Want From Me” czy “High Hopes”  a także te z początku okresu działalnosci zespołu.

 

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też