Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo
Home Koncerty Rock Kasia Kowalska + Renata Przemyk

Kasia Kowalska + Renata Przemyk

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

Kasia Kowalska + Renata PrzemykO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

W SPRZEDAŻY OSTATNIE BILETY!

 

Renata Przemyk i Kasia Kowalska  - jedne z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce - pojawią się na jednej scenie, by zaprezentować swoje największe hity! Dwie wielkie osobowości polskiej muzyki, dwie wielkie legendy rodzimego rocka gwiazdami na jedynym, niepowtarzalnym koncercie, na który zapraszamy już 8 grudnia do krakowskiego klubu Kwadrat! W roli supportu zaprezentuje się Agata Karczewska. Kasia Kowalska i Renata Przemyk bilety na koncert już w sprzedaży!


Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przed wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydała swój nowy album, na który jej fani czekali już niemal dekadę. Jesienią rozpocznie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, jak "Prowadź mnie", "Co może przynieść nowy dzień", "Antidotum", "A to co mam", "Coś optymistycznego", "To co dobre" i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, która ujrzała światło dzienne w czerwcu tego roku. Płytę promuje autorska piosenka Kasi "Alannah (tak niewiele chcę)", którą można usłyszeć w największych stacjach radiowych w Polsce. 


Choć od wydania pierwszej płyty Kasi Kowalskiej, "Gemini" minęło już blisko ćwierć wieku, a w jej życiu wydarzyło się bardzo wiele, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niespotykana wrażliwość, miłość do muzyki i pasja, z jaką ją tworzy i wykonuje. 
Kasia Kowalska koncerty - bilety już dostępne!


Renata Przemyk z zespołem gra „YaHoznę"! To już 28 lat mija od czasu ukazania się na polskim rynku albumu YA HOZNA Renaty Przemyk. Naszpikowana przebojami "Babę zesłał Bóg", "Kochaj mnie jak wariat", "Tańczę na stole" czy "Tortury" płyta okazała się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. O jej fenomenie stanowiło idealne połączenie poetyckiej wrażliwości z punkową energią, a wszystko to podlane folkowym sosem. Wielkim atutem są niepowtarzalne teksty Sławomira Wolskiego doskonale korespondujące z wizerunkiem artystki. Wyszło z tego arcydzieło, które pomimo upływu prawie trzydziestu lat wytrzymało próbę czasu. Cały album „YaHozna” i największe przeboje z pozostałych płyt takie jak „Ten taniec”, „Kochana” czy „Zero”, będziemy mogli usłyszeć na koncercie już 8 grudnia 2018 roku  w Krakowie.

 

Agata Karczewska to folkowa singer-songwriterka flirtująca z country. Inspiruje się takimi artystami jak Laura Marling czy Elliott Smith.
Przedstawicielka muzycznego minimalizmu, która uważa, że na scenie w zupełności wystarczy gitara i wokal. Dzięki magicznemu głosowi i charyzmatycznej osobowości całkowicie skupia uwagę słuchaczy.
W kwietniu 2017 r. ukazała się jej debiutancka EP-ka z autorskim materiałem, zatytułowana You’re Not So Special.
Agata ma na koncie występy w polskich i zagranicznych klubach, na Festiwalu Halfway w Białymstoku, Spring Break w Poznaniu oraz u boku takich artystów jak Kasia Kowalska czy Lola Marsh.
W tym roku zaprezentowała się szerszej publiczności na Festiwalu w Jarocinie oraz Pol'and'Rock Festival.

Renata Przemyk koncerty!

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też