Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska

Pankoteka

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

PankotekaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Pankoteka - festiwal, który rozgrzeje Twoje serce punk rockiem! Już jesienią czeka nas wyjątkowe wydarzenie dla miłośników mocnej muzyki - festiwal Pankoteka. To jedna z najważniejszych imprez na polskiej scenie niezależnej, które przyciąga rzesze fanów punka z całego kraju. Pankoteka bilety już w sprzedaży!

 

Impreza odbędzie się 4 listopada 2023 roku w klubie P23. Jesienna edycja gwarantuje niezapomniane przeżycia, ponieważ na scenie pojawią się same klasyki punk rocka: Sexbomba, The Bill, Uliczny Opryszek, Leniwiec, Psy Wojny, Optiwhite, Włochaty i Farben Lehre. Wpadnijcie na Pankotekę, zanurzcie się w klimacie punkowej rewolty i dobrej zabawy!

Pankoteka 2023 Katowice

Zapraszamy do Katowic na niezapomnianą noc pełną punkowych rytmów i świetnej zabawy! Przygotujcie się na pełen energii koncert, na którym usłyszycie najlepsze utwory w wykonaniu artystów, którzy od lat robią furorę na polskiej scenie muzycznej.

Organizatorzy - Galicja Productions - zawsze związani byli z muzyką punkrockową i znają się na rzeczy. Dlatego na Pankotece 2023 gwarantujemy Wam najlepszych artystów i świetną atmosferę.

Sexbomba, The Bill, Uliczny Opryszek, Leniwiec, Psy Wojny, Optiwhite, Włochaty i Farben Lehre są uważane za niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny punkowej i cieszą się ogromnym uznaniem wśród fanów tego gatunku muzyki. Każdy z nich ma swój charakterystyczny styl, a ich muzyka nasycona jest energią, buntowniczym duchem i przekazem społeczno-politycznym. To właśnie dzięki nim polski punk rock ma tak silne i wpływowe miejsce na krajowej i międzynarodowej scenie muzycznej.

 

  • Otwarcie wejść planowane jest na godzinę 16:00, a start koncertu zaplanowano na godzinę 17:00.
  • Bilety na koncert Pankoteka w przedsprzedaży kosztują 99 złotych, a w dniu koncertu cena wzrośnie do 120 złotych. Warto się spieszyć, ponieważ liczba biletów jest ograniczona.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też