Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Koncerty Rock I DON’T KNOW HOW BUT THEY FOUND ME

I DON’T KNOW HOW BUT THEY FOUND ME

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

I DON’T KNOW HOW BUT THEY FOUND MEO wydarzeniu

O wydarzeniu

Dallon Weekes wystąpi w Polsce ze swoim projektem I Don’t Know How But They Found Me (iDKHOW)! Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Proxima w ramach trasy promującej jego najnowszy album “Gloom Division”!

iDKHOW informacje

iDKHOW to projekt, którego mózgiem jest Dallon Weekes. W latach 2009 - 2018 muzyk był ważną częścią poprockowego Panic! At The Disco, z którym koncertował po całym świecie, a jego dorobek powiększał się o platynowe i złote wyróżnienia, choćby przez kluczową rolę przy komponowaniu albumu “Too Weird to Live, Too Rare to Die!” i wielu innych. Pierwotnie jako duet z perkusistą Ryanem Seamanem iDKHOW zadebiutował koncertem w LA w grudniu 2016 roku, by przez kolejne miesiące publicznie zaprzeczać informacjom o jakimkolwiek funkcjonowaniu zespołu. Jak się okazało, działalność trudno było utrzymać w tajemnicy - szybko pojawiły się propozycje występów na głównych scenach festiwali w Reading oraz Leeds czy gościnne koncerty z Billie Eilish, The 1975, The National, Blink 182 i Twenty One Pilots. 

Streamy twórczości iDKHOW przekroczyły już granicę 2 miliardów i warto zwrócić uwagę, że stało się to za sprawą tylko 2 materiałów - wydanej w 2018 roku EPki “1981 Extended Play” oraz debiutanckiego, dużego albumu “RAZZMATAZZ” z 2020. Pod koniec lutego Weekes podzielił się ze światem swoim drugim krążkiem “GLOOM DIVISION”. Wyprodukowana przez Dave’a Fridmanna (Tame Impala, MGMT) płyta jest kolejnym dowodem, że Dallon to mistrz indie popowych hitów, obfitujących w funkowe gitary, taneczne bity i wbijające się w pamięć hooki. Jeśli chcecie potańczyć, to jedynego koncertu iDKHOW tego lata w Polsce po prostu nie możecie przegapić. 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też