Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Cari Cari

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Cari CariO wydarzeniu

O wydarzeniu

Letni, beztroski klimat w ponury, jesienny dzień? Jest to możliwe, szczególnie, jeśli odpowiadają za to Cari Cari! Duet wystąpi już 12 grudnia w stołecznej Hydrozagadce, a wszystko to w ramach trasy koncertowej promującej ich najnowszy album - “Welcome To Kookoo Island”. Cari Cari bilety już w sprzedaży

Cari Cari koncert w Warszawie

Cari Cari tworzą Louise Yamamoto (wokal, perkusja) i Alexander Koeck (wokal, gitara). Po tym, jak ich singiel “Summer Sun” podbił alternatywne stacje radiowe grupa zdobyła serca dziennikarzy i publiczności za sprawą estetyki porównywanej do soundtracków z filmów Quentina Tarantino i doskonałych koncertów. 

 

W 2018 roku prestiżowy magazyn Rolling Stone określił ich największym odkryciem festiwalu Primavera Sound i od tego czasu grupa intensywnie koncertuje, o czym świadczą występy na dużych europejskich festiwalach (wspomniany Primavera Sound w Barcelonie, niemiecki Melt! czy węgierski Sziget) czy headlinerskie trasy w Australii i Wielkiej Brytanii. Muzycznie Cari Cari kontynuują to, co zaczęli na swojej debiutanckiej epce “Ammeripindunkler” z 2014 roku: nie zwracając uwagi na gatunkowe granice sprawnie łączą filmową estetykę z lekkimi, indie rockowym brzmieniem oraz nowoczesnymi zabiegami producenckimi. Nazywani są dzieckiem The Kills i The XX (IndieShuffle), które ma w sobie surowy charakter twórczości Cat Power (BestBefore) i szczyptę klimatu Ennio Moriccone (FM4).

 

Twórczość Cari Cari została również wykorzystana w hollywoodzkich produkcjach takich jak “Shameless” oraz “The Magicians”. 

 

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody znajduje się TUTAJ.

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też