Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Brit Floyd

Organizator: Live Nation

Opis

Opis

Brit Floyd wystąpi w Polsce dwukrotnie!  Największy na świecie tribute band Pink Floyd, powraca w 2019 roku ze swoją największą i najbardziej ambitną produkcją - celebrującą 40-lecie rockowej opery Pink Floydów “The Wall”. Zapraszamy na koncerty do Krakowa oraz Poznania! Brit Floyd bilety już w sprzedaży.

Brit Floyd koncerty 2019

Wydany w listopadzie 1979 roku, na wpół-autobiograficzny album założyciela zespołu – Rogersa Watersa, “The Wall” pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się albumów wszechczasów, wpisując się jako jeden z ważniejszych momentów w historii muzyki rockowej.

 

Nowa produkcja Brit Floyd, oprócz The Wall, będzie zawierać utwory z klasycznych albumów Pink Floyd m.in. The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here, Animals, The Division Bell.

 

Brit Floyd stał się fenomenem, powszechnie uważanym za największy na świecie hołd dla Pink Floyd. Wiernie odtwarzając skalę i blichtr finałowej trasy koncertowej Division Bell z 1994 r., z niesamowitym pokazem świateł o wartości kilku milionów dolarów, ogromnym okrągłym ekranem, projekcjami, laserami i teatralnym przepychem. Pokazom Brit Floyd jest naprawdę blisko do świetności orginału, jakim były koncerty Pink Floydów.

 

Już niedługo fani zespołu będą mogli się o tym przekonać na własnej skórze.

 

To o wiele więcej niż hołd! Brit Floyd naprawdę jest tak dobry, jak mówią - uwierzcie i nie przegapcie tego!

Brit Floyd bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 15 zł.

 

40 Years of The Wall Brit Floyd World Tour 2019, Brit Floyd Polska 2019

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn