Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasato-krakow-tworzy-metamorfozy

Simple Plan

Organizator: Live Nation

Simple PlanO wydarzeniu

O wydarzeniu

Twórcy hitów takich jak "I'm Just a Kid", "Welcome to My Life", "Summer Paradise" oraz "Shut Up!" ponownie zagrają koncert w Polsce!  Zespół wystąpi w ramach trasy koncertowej "Hard As Rock Tour"! Zapraszamy 29 stycznia do warszawskiego klubu Stodoła. Bilety na koncert już w sprzedaży.

 

Support: Mayday Parade, State Champs, Air Yel

Timing koncertu Simple Plan:

  • 18:00 - otwarcie drzwi
  • 18:35 - Air Yel
  • 19:00 - State Champs
  • 20:00 - Mayday Parade
  • 21:00 - Simple Plan

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Simple Plan koncert w Polsce

Simple Plan przekaże 1 dolar z każdego biletu na rzecz Simple Plan Foundation. Założona w 2005 roku, Simple Plan Foundation skupia się na pomaganiu swojej społeczności i pokazywaniu siły muzyki jako narzędzia, które pomaga młodym ludziom w potrzebie odnaleźć swoją pasję w życiu. Od momentu powstania, Simple Plan Foundation przekazała ponad 2 miliony dolarów na różne cele charytatywne w Kanadzie, aby pomóc młodym ludziom w potrzebie.


Od ich dojścia do sławy w nowym tysiącleciu po osiągnięcie statusu supergwiazd na antenie MTV w trakcie odradzania się pop-punku, SIMPLE PLAN są niezatartą częścią kultury popowej od czasu ich powstania w Montrealu w 1999 roku. Sprzedali 10 milionów albumów na całym świecie, zdobyli kilka nagród Juno, wystąpili na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2010 roku i niedawno rozpowszechnili wszechobecne już wyzwanie TikToka #ImJustAKid, które wygenerowało ponad 3,4 miliona filmów, w tym nagrania Hilary Duff, Eda Sheerana, Ushera oraz Venus i Sereny Williams. 

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też