Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Tom Walker

Organizator: High Note Events Sp. z o.o. S.k.

Tom WalkerO wydarzeniu

O wydarzeniu

Wyjątkowe muzyczne wydarzenie - Tom Walker w Polsce! Brytyjski wokalista i kompozytor, tegoroczny zdobywca prestiżowej statuetki BRIT Awards w kategorii „Najlepszy brytyjski debiut”, wystąpi w warszawskim Klubie Stodoła już 28 października. Jako support zaprezentuje się Declan J Donovan. Tom Walker bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży. 

Tom Walker koncerty

W kwietniu 2019 roku muzyk rozpoczął swoją trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, podczas której wystąpił m.in. w The Roundhouse w Londynie (1 maja), następnie wyruszył w trasę koncertową po Europie. Na początku lipca artysta zachwycił polską publiczność na festiwalu Open’er w Gdyni.

 

W październiku Tom Walker ponownie pojawi się w Polsce - zapraszamy na wyjątkowy kameralny koncert w warszawskim Klubie Stodoła. Ilość biletów ograniczona!

Tom Walker informacje

Artysta urodził się 17 grudnia 1991 roku w Glasgow. Jako swoje muzyczne inspiracje wymienia takie gwiazdy, jak: Ray Charles, Muddy Waters czy Paolo Nutini. Na scenie muzycznej Walker występuje od 2015 roku. W 2016 wydał debiutancki singiel zatytułowany „Sun Goes Down”. W 2017 fani muzyka doczekali się wielkiego hitu "Leave a Light On", który zapowiadał debiutancki krążek "What a Time to Be Alive".

 

Utwór Leave a Light On” znalazł się na pierwszym miejscu listy iTunes w 17 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, i sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy na całym świecie, został wyświetlony ponad 300 milionów razy na YT. Singiel szybko pokrył się platyną w Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i Holandii i podwójną platyną we Włoszech i Szwajcarii. Piosenka była także w Top 20 listy Hot AC Airplay w Stanach Zjednoczonych. W 2018 roku Tom Walker wydał dwa kolejne single, a w październiku pojawił się gościnnie w piosence "Walk Alone" zespołu Rudimental.

 

Debiutancki album Toma Walkera „What A Time To Be Alive” wydany 1 marca 2019 roku, został wyprodukowany przez znanych producentów muzycznych: Jima Abbissa (Adele, Arctic Monkeys), Steve Mac (Ed Sheeran) i Mike'a Spencera (Years & Years).

Ograniczenia wiekowe

Dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na koncert tylko jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna!

Małoletni, którzy ukończyli 13 rok życia, a nie ukończyli lat 18, mogą uczestniczyć w koncercie dopiero po przedłożeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna  prawnego - dokument do pobrania TUTAJ

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 

 

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też