Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo
Home Widowiska Rewie | Show YAMATO – The Drummers of Japan

YAMATO – The Drummers of Japan

Organizator: High Note Events Sp. z o.o. S.k.

YAMATO – The Drummers of JapanO wydarzeniu

O wydarzeniu

Spektakularna grupa Yamato - najbardziej znani japońscy bębniarze świata powracają do Polski ze swoim najnowszym show w listopadzie 2022 roku! Wszystkich, którzy chcą naładować się niesamowitą dawką energii podczas zimnej, polskiej jesieni zapraszamy na niezapomniane show do: Łodzi, Gdyni, Torunia, Krakowa, Lublina, Zabrza, Wrocławia oraz Warszawy. Yamato bilety na widowisko bębniarzy z Japonii już w sprzedaży. 

 

ZMIANA DAT Wydarzenia, które miały się odbyć w listopadzie 2020 roku, zostają przeniesione na listopad 2022. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność i obowiązują w nowym terminie.

O zespole Yamato 

Jedyne w swoim rodzaju oryginalne brzmienia Dalekiego Wschodu, ogromna dawka optymizmu, duchowej energii oraz dreszcze emocji! Wydobywane przez muzyków dźwięki inspirowane są tradycyjną muzyką japońską, ale stanowią jej współczesne, przewrotne wariacje. Każdy z artystów prowadzi własne kabaretowo-teatralne show. Zapierające dech w piersiach solowe popisy przeplatają się z fenomenalnymi utworami zbiorowymi..

 

 

Zespół Yamato słynie ze spektakularnych wizualnie widowisk, na których prezentuje sztukę gry na tradycyjnych bębnach taiko. Przedstawienie, podczas którego artyści prezentują swoją ogromną fizyczną wydajność posługując się kilkoma tuzinami bębnów, o średnicy sięgającej pięciu metrów i pałeczkami o wadze do 3,5 kilograma, jest przeżyciem pozostawiających widzów bez tchu! Występ artystów z Japonii to niezwykłe połączenie odgłosów bębnów z dźwiękami tradycyjnych instrumentów strunowych szarpanych (koto, chappa, shino-bue, samisen, kane). Yamato wspaniale interpretuje muzyczne tradycje, które od wieków związane są z kulturą i religią Kraju Kwitnącej Wiśni

 

Ta idealna synchronizacja nie byłaby możliwa bez setek godzin intensywnych treningów i ekstremalnej koncentracji. Fantastyczne show jakie prezentują absorbuje taką ilość energii artystów, że potrzebują oni dwunastu godzin wypoczynku, aby zregenerować siły. Unikatowi bębniarze, wśród których zobaczymy również kobiety, od pierwszych uderzeń zachwycają i oczarowują publiczność rytmem, choreografią i dźwiękiem. Dzięki połączeniu instrumentów muzycznych i wyćwiczonej technice gry, występy Yamato oferują widzom niezwykłą różnorodność. Zaskakujące akrobacje połączone z wyśmienitym humorem artystów sprawiają, że widowisko z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich widzów. Pokaz zachwyca również dzięki kolorowym, autentycznym japońskim strojom bębniarzy.

 

Do tej pory zespół wystąpił już w ponad 50 krajach na świecie angażując w swoje występy aż 6 mln widzów. Już w listopadzie będziemy mieli okazję gościć tę wyjątkową grupę japońskich artystów w Polsce! 

Yamato opinie o widowisku

Artyści w sposób niezwykły łączą energię szalonych rockmanów z duchowością Dalekiego Wschodu.
The Scotsman

 

Yamato to wybitnymi wykonawcy przeskakując tak z bębna na bęben. Show jest niezwykle porywające, energiczne, głośne i różnorodne.

The Independent

Yamato trasa 2022

  • Łódź - Teatr Wielki
  • Gdynia - Teatr Muzyczny
  • Toruń - CKK Jordanki
  • Kraków - ICE Kraków Congress Centre
  • Lublin - Centrum Spotkania Kultur
  • Zabrze - Dom Muzyki i Tańca
  • Wrocław - Narodowe Forum Muzyki
  • Warszawa - Teatr Muzyczny ROMAPodobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też