Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo

ORPHANED LAND

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

ORPHANED LANDO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

W związku z wieloma czynnikami i niemożnością ustalenia nowego terminu europejskiej trasy koncertowej na ten moment, zespół Orphaned Land odwołuje trasę, a co za tym idzie koncert w Poznaniu, zaplanowany na 15.04.23. 

Orphaned Land informacje

Pochodzący z Izraela Orphaned Land to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów metalowych ostatnich lat. Przez ostatnie 30 lat swojej działalności dążyli do szerzenia pozytywnego i pokojowego przekazu za sprawą swojej pomysłowej muzyki.

 

Orphaned Land cieszą się niezwykłym uznaniem, czego dowodem jest przyznana jej w 2014 roku nagroda Global Metal Band of the Year przez brytyjski magazyn Metal Hammer. Ostatnie wydawnictwo zespołu, „Unsung Prophets & Dead Messiahs”, to kolejny dowód na to, że Orphaned Land nie jest przeciętnym zespołem metalowym, a niebanalność kompozycji jest ciągle siłą formacji. Na płycie można usłyszeć wielu znamienitych gości: legendę prog-rocka, Steva Hackett’a (ex-Genesis), Hansiego Krusch’a z Blind Guardian czy Tomasa Lindberga ze szwedzkiego At The Gates.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też