Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Orphaned Land

14-15.09.2024 Kraków, Warszawa

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

Sprawdź bilety
Orphaned LandBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Kraków

ORPHANED LAND “A Heaven you may create"
sobota
14.09.2024
19:00

ORPHANED LAND “A Heaven you may create"

Kraków, Klub Zaścianek

Warszawa

ORPHANED LAND
niedziela
15.09.2024
20:00

ORPHANED LAND

Warszawa, Klub Hydrozagadka

O wydarzeniu

W grudniu zeszłego roku Orphaned Land podzielili się z fanami koncertowym albumem “A Heaven You May Create”, będącym zapisem obchodów 30-lecia ich działalności. Zespół w ramach jego promocji wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce oraz w krakowskim Zaścianku z przekrojowym setem, a towarzyszyć mu będą Science of Disorder oraz Nest of Plague! Bilety na koncerty Orphaned Land w Polsce już dostępne.

Orphaned Land informacje

Orphaned Land w 2021 roku obchodzili swoje 30. urodziny, który to fakt celebrowali specjalnym koncertem w Tel Avivie w hali Heichal HaTarbut, nazywanej tamtejszą “Hall of Fame”. Trzeba przyznać, że formacja potrafi świętować z rozmachem - na scenie towarzyszyła im orkiestra, w której skład wchodziło 60 muzyków, a w całym wydarzeniu uczestniczyło 2 500 tysiąca fanów. Wszystko zostało zarejestrowane i uwiecznione na koncertowej płycie “A Heaven You May Create”, która ukazała się w grudniu zeszłego roku nakładem wytwórni Century Media. Ten szczegółowo dobrany, przekrojowy set będziemy mogli usłyszeć na koncertach w Polsce, bo to w ramach promocji tego krążka orientalni metalowcy w końcu przybędą do naszego kraju!

Supporty: SCIENCE OF DISORDER + STRUCTURAL + NEST OF PLAGUES

Wieczór otworzą trzy zespoły: Science of Disorder, Structural oraz Nest of Plagues.

Pierwsi mieszają starą, metalową szkołę ze szwedzkim brzmieniem, w swojej karierze supportowali takie nazwy jak Megadeth, Septicflesh, Bullet For My Valentine czy Entombed, a ich ostatnia płyta “Apoptose” ukazała się w 2022 roku.

W tym samym roku światło dzienne ujrzał również ostatni jak dotąd krążek Węgrów z Nest of Plagues. Wydawnictwo to najwyższych lotów mieszanka metalcore’u z deathcorem, a gościnnie usłyszymy na nim Lenę Scissorhands z Infected Rain.  

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też