Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Metal Belphegor + Malevolent Creation

Belphegor + Malevolent Creation

05-07.09.2024 Warszawa, Kraków, Poznań

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

Sprawdź bilety
Belphegor + Malevolent CreationBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Warszawa

Belphegor + Malevolent Creation
czwartek
05.09.2024
20:00

Belphegor + Malevolent Creation

Warszawa, Klub Proxima

Kraków

Belphegor + Malevolent Creation
piątek
06.09.2024
20:00

Belphegor + Malevolent Creation

Kraków, Klub Kwadrat

Poznań

Belphegor + Malevolent Creation
sobota
07.09.2024
20:00

Belphegor + Malevolent Creation

Poznań, Klub 2progi

O wydarzeniu

Austriaccy bluźniercy z Belphegor wyruszą we wrześniu w ostatnią europejską podróż promującą ich wydany 2 lata temu album “The Devils”. Znajdą się na niej 3 przystanki w Polsce: Warszawa, Kraków oraz Poznań. W roli gościa specjalnego wystąpi ikona amerykańskiego death metalu - Malevolent Creation, a skład zamykają irańsko-norweski Confess oraz Monument of Misanthropy. Belphegor + Malevolent Creation bilety już w sprzedaży.

Belphegor informacje

Dowodzona przez Helmutha koncertowa maszyna wyruszy w trasę, na której będzie żegnać się z etapem działalności poświęconym albumowi “The Devils”. Wydany w 2022 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast materiał to kolejna mocna pozycja w katalogu weteranów bezkompromisowej ekstremy, a myśli o jakiejkolwiek zniżce formy już za sprawą pierwszych dźwięków wybija z głowy. Belphegor powróci we wrześniu do Polski na 3 występy, po których można spodziewać się plugawego metalu najwyższej próby. 

Malevolent Creation informacje

Amerykanów z Malevolent Creation fanom death metalu nie trzeba bliżej przedstawiać. Absolutna legenda gatunku zapisała się złotymi zgłoskami w jego historii za sprawą albumów “The Ten Commandments”, “Retribution” czy “Stillborn”. 5 lat temu ukazał się ich ostatni jak dotąd longplay “The 13th Beast”.

Support: Confess + Monument of Misanthropy

Skład trasy zamykają: groove/death metalowy Confess, którego pochodzący z Iranu członkowie za swoją krytykującą religię i rząd twórczość zostali skazani na 14 lat więzienia przez sąd w Teheranie oraz brutalni, techniczni deathmetalowcy z Monument of Misanthropy. Ich najnowsza płyta, “Vile Postmortem Irrumatio”, wydany zostanie 26 lipca pod egidą Transcending Obscurity Records. 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też