Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Metal Alestorm + Trick Or Treat + Roses Of Thieves

Alestorm + Trick Or Treat + Roses Of Thieves

Organizator: Knock Out Productions

Alestorm + Trick Or Treat + Roses Of ThievesO wydarzeniu

O wydarzeniu

Lato i piracki rejs z metalem – Alestorm zagra w Polsce! Brytyjscy metalowi piraci zagrają 7 lipca w poznańskiej Tamie. Wieczór uświetnią także supportujące Trick or Treat i Roses of Thieves. Bilety już w sprzedaży!

Alestorm + Trick Or Treat + Roses Of Thieves informacje

Lato to słońce i dobra zabawa – wskakujcie więc na burtę z Alestorm, bo czeka was szalona podróż. Zeszłoroczny koncert grupy w Polsce był hitem, a na dodatek dopiero co wydali EP-kę „Voyage of the Dead Marauder”. Do tego dostaniemy też powermetalowe Trick or Treat promujące „Creepy Symphonies” z 2022 roku oraz Roses of Thieves.

ALESTORM (Wielka Brytania) folk metal, power metal

Mówi się, że dają absolutnie świetne koncerty i nie zamierzamy się z tym specjalnie kłócić. Alestorm ma w arsenale wyśmienite piosenki porywające do zabawy, do tego charyzmę wybijającą poza wszelkie dostępne limity i oczywiście pożądaną w tym wszystkim naturalność. Brzmią jak żyleta, bezbłędnie wyciągają najlepsze elementy z folk metalu i power metalu, a co najważniejsze – gwarantują przy tym tonę humoru. Przy nich się nie zasmucicie, tylko poczujecie, że żyjecie. Zakrapiane rumem i innymi trunkami pirackie hymny tej szkockiej załogi działają jak w zegarku. Niezależnie, czy mówimy o zamierzchłych czasach “Captain Morgan’s Revenge”, czy o tych współczesnych, firmowanych przez najnowszy w pełnoprawnej dyskografii “Seventh Rum of a Seventh Rum” – są niezawodni. Radzimy prędko kupować bilety, bo mogą rozejść się w ekspresowym tempie!

 

18:00 Drzwi
19:00 - 19:40 Roses Of Thieves
20:00 - 21:00 Trick or Treat
21:30 - … Alestorm

 

 

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też