Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Koncerty Festiwale Stay Wild Festival

Stay Wild Festival

Organizator: Good Taste Production

Stay Wild FestivalO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

NOWI ARTYŚCI Do grona artystów drugiej odsłony wydarzenia dołączają: Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico, SMOLIK // KEV FOX, MROZU, The Dumplings, Kortez, Sarius i Heima.

 

Stay Wild Festival powraca na wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. Wiemy już, że spotkamy się 5 i 6 sierpnia 2022 roku, a na scenie wystąpią między innymi: Brodka, KRÓL, Natalia Przybysz, Mery Spolsky i WaluśKraksaKryzys. Bilety na Stay Wild Festiwal już dostępne.

Stay Wild Festival 2022 line up

Aktualny line up Stay Wild Festival 2022:

  • 5.08: Brodka, KRÓL, WaluśKraksaKryzys, LemON, The Bullseyes, Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico, Sarius, SMOLIK // KEV FOX, Mrozu
  • 6.08: Karaś/Rogucki, Mery Spolsky, Natalia Przybysz, Lordofon, Bartek Królik, bryska, Heima, The Dumplings, Kortez

Kolejne ogłoszenia wkrótce!

Stay Wild Festival 2022 bilety 

  • HURRY UP TIX:
    Bilet jednodniowy: 169,00 PLN | ulgowy 85 zł
    Karnet: 229,00 PLN | ulgowy 115 zł
  • Dostępne od 4.07.2022 (od godz. 12.00) do wyczerpania puli biletów. 

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. KEEP UP TIX). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

O festiwalu Stay Wild Festival

Wszystko zaczęło się latem, kiedy podczas lipcowego weekendu na Torze Wyścigów Konnych Partynice pierwszy raz spotkaliśmy się na Stay Wild Festival. Spragnieni koncertowych emocji stworzyliśmy festiwal o dzikości serca i tęsknocie do beztroskich chwil, spędzonych w gronie przyjaciół. Festiwal, który inspirowany jest zmianami zachodzącymi w kulturze i społeczeństwie na przestrzeni lat. Wracamy do tego wydarzenia z ogromną wdzięcznością za możliwość kolejnego spotkania. Z Wami i najlepszą muzyką.

 

Chcemy słuchać i nawiązywać dialogi, przeżywać przygody, oddychać pełną piersią… tworzyć wspomnienia w myśl idei „nieważne, gdzie, ale ważne z kim”. Bo kto był, ten wie, że ten festiwal tworzą przede wszystkim ludzie. Stay Wild to społeczność, w której każdy daje coś od siebie. To wypadkowa ulotnych zapisków i spontanicznych momentów.

 

„Tam, gdzie pojawiają się jakiekolwiek ograniczenia, muzyka pozwala nam przetrwać.” Takie słowa towarzyszyły pierwszej edycji wydarzenia. Trudno jest się nie zgodzić, prawda? Słowa te okazały się niesamowicie aktualne. Muzyka jest nutowym zapisem wspomnień. Towarzyszy nam w przeróżnych momentach i emocjach. Na Stay Wild doświadczamy tego wszystkiego. Razem :)

#zapiski #wspomnienia #młodość #śmiech #łzy #wrażliwość #notatki #dzikość #radość #długiedni #wracać #krótkienoce #tęsknić

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też