Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Festiwale Salt Wave by Porsche

Salt Wave by Porsche

02.08.2024 Jastarnia

Organizator: GOOD TASTE PRODUCTION SP. z o.o.

Salt Wave by PorscheBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

SALT WAVE BY PORSCHE - KARNET 2 DNI
02-03.08.2024

SALT WAVE BY PORSCHE - KARNET 2 DNI

Jastarnia, Lotnisko Jastarnia

O wydarzeniu

NOWE OGŁOSZENIE: SBTRKT dołącza do line-upu Salt Wave by Porsche!

Światowej sławy muzycy i dźwięki idealnie odbijające się od słonych fal. Tak będzie brzmiała piąta edycja festiwalu Salt Wave by Porsche, który w pierwszy weekend sierpnia odbędzie się na Półwyspie Helskim. Już potwierdzonymi gwiazdami festiwalu są Taco Hemingway, Jordan Rakei, Maro, J. Bernardt, Coterie, Lordofon i YellowStraps. To oni zagrają 2 i 3 sierpnia na lotnisku w Jastarni.

O festiwalu Salt Wave by Porsche

Goszczący od kilku sezonów na Półwyspie Helskim festiwal wyróżnia urokliwy teren, bliskość zatoki, niespieszny, kameralny klimat i gwarancja najlepszych brzmień ze światowej półki. Salt Wave by Porsche już na stałe wpisał się w harmonogram wakacyjnych wydarzeń na Półwyspie Helskim, a tegoroczna edycja napędzana jest energią Porsche Polska, sponsora tytularnego.

 

DJ-skie sety i międzynarodowy line-up

Nadmorski festiwal szczyci się wyjątkową, zlokalizowaną częściowo na wodzie sceną – Porsche Stage. W tym roku wystąpią na niej: duet Flirtini tworzony przez Jedynaka i Menta, jedna z czołowych przedstawicielek berlińskiej sceny klubowej Britta Arnold, znana polskiej publiczności ze współpracy z Rosalie., Dominiką Płonką czy Alicją Chloe Martini, polski DJ i producent muzyczny BOOGUTA, trzykrotny finalista Burn Residency (Poland) Nowosad oraz Urugwajczyk Felipe Baldomir grający wyspiarski folk.

Salt Wave by Porsche to również liczne koncerty na scenie głównej, na której wystąpią: Jordan Rakei promujący wydany w maju album „The Loop”, urzekająca głosem i charyzmą Portugalka Maro, oraz znany z grupy Baltazar J. Bernardt z materiałem z wydanej w tym miesiącu płyty „Contigo”.  W line-upie również Australijczycy z Coterie, wypływający na coraz szersze krajowe wody Lordofon Macieja Poredy i Michała Jurka oraz pochodzący z Belgii YellowStraps, którego przebój „Slowdown (girl what's up)” zbiera miliony odtworzeń. Ostatnie ogłoszenie zamykające line-up tegorocznej edycji festiwalu dopiero przed nami!

Najtańszy nocleg na Półwyspie? Niewykluczone!

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też