shared.category-mega-menu.onTime

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Koncerty Festiwale Salt Wave Festival 2024

Salt Wave Festival 2024

02.08.2024 Jastarnia

Organizator: GOOD TASTE PRODUCTION SP. z o.o.

Salt Wave Festival 2024BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

SALT WAVE FESTIVAL 2024 - KARNET 2 DNI
02-03.08.2024

SALT WAVE FESTIVAL 2024 - KARNET 2 DNI

Jastarnia, Lotnisko Jastarnia

O wydarzeniu

Spotkajmy się znów przed sceną, tańczmy razem do późnych godzin, bawmy się wspólnie nad zatoką i śpiewajmy w otoczeniu przyjaciół. Niech czas spędzony na Salt Wave Festival będzie najlepszą muzyczną pocztówką z wakacji. Jak co roku. Sea you! Bilety na Salt Wave Festival 2024 już dostępne.

O festiwalu Salt Wave Festival 

Salt Wave Festival już na stałe wpisał się w wakacyjny kalendarz nadmorskich wydarzeń. Goszczący od kilku sezonów na Półwyspie Helskim festiwal wyróżniają niespieszny, kameralny klimat, atmosfera lata, beztroski nastrój i urokliwy teren. Muzyka płynie ze sceny otoczonej morzem i piaszczystą plażą z jednej strony, a lasu i zatoki z drugiej. Miejsce unikatowe pod wieloma względami, również muzycznymi, bo festiwalowy line-up od samego początku wypełniają koncerty polskich i zagranicznych artystów.

Przez 4 edycje Salt Wave Festival mogliśmy usłyszeć koncerty z nurtu alternatywy, elektroniku, rapu czy indie w wykonaniu m.in. Parov Stelar, RY X, Balthazar, The Avalanches, Loli Marsh, Jacka Garratta, Sama Tompkinsa, Crooked Colours, Kid Francescoli, schafter, KAMP!, duetu Skalpel, Brodki, Bokki, Coals, Bitaminy, Sokoła, Łony i Webbera.

Fotka z neonem w wodzie na tle zachodzącego słońca to już festiwalowa tradycja. Chcemy, aby te najlepsze wakacyjne wspomnienia nigdy się nie kończyły i już teraz zapraszamy Was na piątą edycję Salt Wave Festival! Spotykamy się jak zawsze w Jastarni.

 

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też