Lekko Festiwal

Lekko Festiwal

SPRAWDŹ BILETY

OGŁOSZENIA ARTYSTÓW  Miętha, Lor, Ralph Kaminski, Julia Wieniawa i Ars Latrans Orchestra dołączają do line-upu Lekko Festiwal!

 

Poczuj się lekko, spędź czas z rodziną i przyjaciółmi, oderwij się od zgiełku miasta i przenieś w świat najlepszej polskiej muzyki.  Artur Rojek, Bitamina, Brodka, The Dumplings, Jucho, Zalia, Luna, Miętha, Lor, Ralph Kaminski, Julia Wieniawa i Ars Latrans to artyści, z którymi będzie się można spotkać 8 i 9 lipca podczas drugiej edycji Lekko Festiwal. Wydarzenie odbędzie się w Markach koło Warszawy, na terenie starej cegielni, gdzie obecnie mieści się wyjątkowo klimatyczna Cicha 23 Event Place.

Lekko Festiwal » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Markach

  • 8.07 – Artur Rojek, Bitamina, Jucho, Zalia, Miętha, Lor
  • 9.07 – Brodka, The Dumplings, Luna, Ralph Kaminski, Julia Wieniawa, Ars Latrans Orchestra

Lekko Festiwal bilety

REGULAR TICKETS dostępne od 28.04.2022 (od godz. 12:00) do 23.06.2022 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów:

  • Karnet dwudniowy: 269 PLN
  • Bilet jednodniowy: 179 PLN

FINAL CALL TICKETS dostępne od 23.06.2022 (od godz. 12:00) do wyczerpania puli biletów:

  • Karnet dwudniowy: 299 PLN
  • Bilet jednodniowy: 199 PLN

Dzieci do lat 6. (włącznie, ale za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek dziecka) mogą bezpłatnie uczestniczyć w imprezie pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna, który posiada ważny bilet wstępu.

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

O festiwalu Lekko Festiwal

Lekko Festiwal to propozycja na spędzenie dwóch lipcowych dni w otoczeniu wszechobecnej natury, w niezobowiązujący sposób, w towarzystwie przyjaciół i rodziny. To festiwal, który sprzyja spotkaniom w przestrzeni, w której czas płynie wolniej, a cisze przerywają dźwięki relaksującej muzyki przeplatające się tanecznymi brzmieniami. To idealne wydarzenie dla osób ceniących obcowanie z muzyką w przyjaznym, wysublimowanym otoczeniu, pośród natury.

 

Odwiedź́ festiwal, w którym najważniejszą rolę odgrywa życie w zgodzie z naturą. Sielskie wieczory, kwitnące kwiaty, roztańczone motyle. Bez napięcia. Odważnie, ale bez brawury. Odpowiedzialnie, ale w duchu wolności. Łap ulotne melodie, śnij na jawie, zasmakuj beztroskich chwil i poczuj się̨ lekko! 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lekko Festiwal
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Lekko Festiwal BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/