Scena 11 (Budynek Urzędu Dzielnicy Bielany)

Scena 11 (Budynek Urzędu Dzielnicy Bielany)

Scena 11 na Bielanach to miejsce, w którym prezentowane są spektakle teatralne dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Oprócz tego organizowane są tu spotkania z wybitnymi ludźmi i artystami oraz warsztaty dla najmłodszych. Miejsce mieści się przy ulicy Stefana Żeromskiego w Warszawie.

Scena 11 na Bielanach repertuar

Po długim oczekiwaniu pojawił się bielański teatr „Scena 11”, który powstał we współpracy z władzami dzielnicy. Otwarcie nastąpiło w październiku 2021 roku. Scena 11 na Bielanach zlokalizowana jest w samym sercu Bielan, w prawym skrzydle Urzędu Dzielnicy Bielany. 

 

„Scena 11” to przede wszystkim bogaty repertuar spektakli teatralnych dla widzów w każdym wieku. Organizatorzy pragną, aby teatralne deski gościły też wybitnych ludzi, których poznać na żywo będzie można podczas organizowanych spotkań. Ponadto, na terenie teatru znajduje się kawiarnia, która dzięki wyśmienitym deserom dodatkowo osłodzi czas spędzony w teatrze podczas trwających wydarzeń artystycznych.

 

„Scena 11” to również miejsce przyjazne każdemu. W planach jest organizowanie również eventów dla całych rodzin. W sobotę i niedzielę  prezentowany będzie repertuar dla dorosłych. W tym czasie dzieci będą miały możliwość uczestniczenia w specjalnych warsztatach artystycznych oraz zajęciach prowadzonych przez animatorów. 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Scena 11 (Budynek Urzędu Dzielnicy Bielany)
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Stefana Żeromskiego 29
01-882 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/